Nameda, Visvaldis,
Ritvaldis

FK «Jelgava» izcīna uzvaru pret FK «Spartaks»

Raksts publicēts: 2019.04.10. 00:38:02

Kauguru vidusskolas stadionā Jūrmalā otrdien norisinājās «Optibet» virslīgas 5. kārtas spēle starp FK «Jelgava» un FK «Spartaks». Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 jelgavnieku labā.

Spēli aktīvāk iesāka jelgavnieki, jau pirmajās desmit minūtēs izveidojot vairākas uzbrukuma situācijas, tomēr neviena no tām nenoslēdzās ar vārtu guvumu. Puslaika vidū iniciatīvu pārņēma Jūrmalas komandas futbolisti, vienu reizi pat trāpīja pa vārtu stabu, tomēr arī viņu centieni ar vārtu guvumu nenoslēdzās. Puslaika pēdējā nogrieznī iniciatīva atkal atgriezās pie jelgavniekiem, kuriem arī izdevās atklāt spēles rezultātu – 32. minūtē īstajā vietā spartakiešu vārtu priekšā atradās Aivars Emsis (Nr.9), kuram izdevās raidīt bumbu pretinieku vārtos, un 1:0. Desmit minūtes vēlāk jelgavniekiem radās izdevība palielināt savu pārsvaru, jo pretinieki pārkāpa noteikumus pret J.Biljanu, un tiesneši nozīmēja 11 metru soda sitienu uz FK «Spartaks» vārtiem. Dāvis Indrāns (Nr.20) soda sitienu realizēja, panākot jau 2:0. Puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 2:0 jelgavnieku labā.

Cenšoties izlīdzināt spēles gaitu, otrā puslaika sākumā vairākas uzbrukuma epizodes izveidoja mājinieki. Spēles 87. minūtē FK «Spartaks» tomēr izdevās pārspēt jelgavnieku vārtsargu Germanu Māliņu un panākt rezultātu 1:2. Jelgavniekiem par laimi, izdevās noturēt uzvaru. Līdz ar to viņi piecās aizvadītās spēlēs izcīnījuši sešus punktus un no turnīra tabulas 5. pozīcijas izbīdījuši savus otrdienas spēles pretiniekus, kuriem četrās spēlēs izcīnīti trīs punkti.

Nākamā – sestā – kārta FK «Jelgava» būs brīva. Jelgavas komanda līdzjutējus savā Kārklu ielas bāzē Jelgavā gaidīs 19. aprīlī pulksten 18, kad uzņems FK «Metta».

0.29786396026611 56(0) - 0.20471906661987 2024.04.24. 01:57 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45886 ip: 172.70.131.101 usememcache: 1