Čili

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Kurbads»

Raksts publicēts: 2019.03.06. 05:38:23
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Otrdienas vakarā «Kurbada» ledus hallē aizritēja pirmā pusfināla spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Kurbads». Tajā ar rezultātu 4:0 pārāki bija ledus saimnieki, izvirzoties vadībā sērijā ar 1:0. Otrā sērijas spēle būs jau ceturtdien, 7.martā.

Komanda «Kurbads» pirmos vārtus guva pirmā perioda 16. minūtē, bet jelgavniekiem atspēlēties neizdevās. Kopumā aktīvāk pretinieku aizsardzības zonā spēlēja mājinieki, izdarot uz Riharda Cimermaņa sargātajiem vārtiem 12 metienus. Jelgavnieki atbildēja ar septiņiem metieniem uz «Kurbada» vārtiem. Otrajā periodā mājinieki izmantoja divus vairākumus, gūstot vārtus un panākot rezultātu 3:0. Lai gan jelgavnieki spēja izveidot dažus bīstamus momentus, vārtus gūt neizdevās, arī spēlējot lielajā vairākumā pieciem pret trim. Arī otrajā periodā aktīvāk uzbruka «Kurbada» hokejisti, izpildot 12 metienus uz mūsu vārtiem, kamēr jelgavnieki atbildēja ar sešiem. Trešajā periodā komandas turpināja cīnīties, tomēr bez vārtu guvumiem, kamēr sešas sekundes pirms spēles beigām «Kurbads» guva ceturtos vārtus – spēle noslēdzās ar rezultātu 4:0 mājinieku labā.

Pusfinālā komandas spēlēs līdz četrām uzvarām. Šobrīd sērijā ar 1:0 vadībā ir HK «Kurbads». Otrā spēle būs jau ceturtdien, 7. martā, pulksten 19 «Kurbada» ledus hallē. HK «Zemgale/LLU» organizēs bezmaksas līdzjutēju autobusu uz spēli. Par vietām interesēties pa tālruni 63007220. Pēc tam sērija turpināsies Jelgavā – 9. martā pulksten 17 un 11. martā pulksten 19.30. Ja būs nepieciešams, piektā sērijas spēle notiks 13. martā Rīgā, sestā – 15. martā Jelgavā, septītā – 17. martā izbraukumā.