Mirta,
Ziedīte

LLU vīriešu komandai 2.vieta badmintona turnīrā

Raksts publicēts: 2019.03.05. 09:29:37

Aizvadītajā nedēļas nogalē LLU Sporta namā Jelgavā notika Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrs, kurā piedalījās arī LLU vīriešu un sieviešu badmintona izlases. LLU vīriešu komanda izcīnīja 2.vietu, savukārt LLU sieviešu komandai nācās samierināties ar 4.vietu.

Vīriešu vienspēļu turnīrā piedalījās pieci LLU studenti, turklāt trīs no viņiem bija ārzemnieki. 8.vietu izcīnīja Artis Matīss Putniņš no Talstiem, 9.vietu Kristaps Liepa no Saldus novada, 10.vietu Leshoy Lorance no Indijas, 11.vietu Lakmal Kularatne no Šrilankas, 12.vietu Akhil Sajeev no Indijas.

Sieviešu vienspēļu turnīrā piedalījās divas LLU studentes. Elza Lote Buša no Cēsīm izcīnīja 6.vietu, bet Laura Skujevska no Penkules izcīnīja 11.vietu. Abas LLU studentes kopā piedalījās arī sieviešu dubultspēļu turnīrā, tajā izcīnot 4.vietu. Tāpat abas piedalījās arī jaukto dubultspēļu turnīrā. Laura Skujevska kopā ar Lakmal Kularatne izcīnīja 6.vietu, bet Elza Lote Buša kopā ar Arti Matīsu Putniņu izcīnīja 7.vietu.

Vīriešu dubultspēles piedalījas divi pāri no LLU. Kristaps Liepa & Lakmal Kularatne izcīnīja 3.vietu, bet Indijas studentu pāris Leshoy Lorance & Akhil Sajeev palika ceturtie.

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā piedalījās 26 dalībnieki, kuri pārstāvēja sešas Latvijas augstskolas, tai skaitā RTU, RSU, LU, LLU, DU un LSPA. Turnīrā piedalījās arī 5 ārvalstu studenti, kuri pārstāvēja Vāciju, Indiju un Šrilanku. Tāpat jāatzīmē, kā turnīrā piedalījās ne tikai pieredzējuši badmintona spēlētāji, bet arī savas augstskolas patrioti no citiem sporta veidiem, tai skaitā LSPA studente un kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, kura piedalījusies Soču un Phjončhanas Olimpiskajās spēles, kā arī LLU studente un florboliste Laura Skujevska.

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā piedalījās arī Latvijas 2019.gada čempioni, tai skaitā Reinis Krauklis un Jekaterina Romanova, kuri, saprotams, bija favoriti. RTU students Reinis Krauklis izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas, tādējādi kļūstot par Latvijas XXIX Universiādes badmintona absolūto čempionu. Savukārt LSPA studente Jekaterina Romanova uzvarēja sieviešu vienspēļu turnīrā, izcīnīja 2.vietu sieviešu dubultspēlēs un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs, tādējādi saņemot visu kalumu medaļas.

Latvijas XXIX Universiādes badmintona turnīrā tika noskaidroti uzvarētāji visās piecās badmintona disciplīnās – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. Individuālie rezultāti tikai iekļauti arī Latvijas XXIX Universiādes kopvērtējumā.

Vīriešu kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja RTU

1.9013609886169 56(0) - 1.7149517536163 2024.04.20. 00:01 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45581 ip: 172.69.6.53 usememcache: 1