Čili

Džudisti turnīrā izcīna trīs medaļas

Raksts publicēts: 2019.02.12. 07:13:10
Raksta autors: Sporta servisa centrs

9.februārī Tallinā notika ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs "Tallinn Judo Cup 2019", kurā Jelgavas sportistiem izdevās izcīnīt 3 medaļas.

Turnīrā piedalījās sportisti no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Latvijas un Igaunijas. Septiņi treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi cīnījās trīs vecuma grupās: U-12, U-14 un U-16, katrā grupā izcīnot pa medaļai.

U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kg Artjoms Marčenko izcīnīja bronzu. Toms Saulīte ierindojās 7.vietā (svara kategorijā lidz 30kg).

U-14 vecuma grupā 3.vietu ieņēma Rolands Skuja svarā līdz 62 kg. Sergejs Adatiņš nokļuva 9.vietā 20 džudistu konkurencē (svarā līdz 46 kg).

U-16 vecuma grupā piedalījās 2 Jelgavas cīkstoņi: Artis Skurudins un Daniels Rūsis. Daniels (svarā līdz 46 kg) ieguva 3.vietu, savukārt Artis palika 7.vietā 22 sportistu konkurencē (svarā līdz 66 kg).

Sportisti gatavojas uz nākošajām sacensībām, kas pēc divām nedēļām norisināsies tepat Latvijā, Siguldā.

DELFI.lv ziņas
  Pēc 'Rīgas satiksmē' veiktā audita izskatīšanas apsver iespēju no iepriekšējās valdes piedzīt vairākus miljonus eiro
  RD sociālās jomas darbiniekiem atalgojumu šogad cer paaugstināt vidēji par 10%
  Jaunās veselības apdrošināšanas aprises: viens grozs, nodokļu izmaiņas pēc tam
  Policija sākusi kriminālprocesu par uzbrukumu varas pārstāvim 'Muceniekos'
  Tiesai nodod lietu par psihotropo vielu unšaujamieroču munīcijas neatļautu glabāšanu
  Pārspēts 19. februāra siltuma rekords; trešdien būtiski pastiprināsies vējš
  Rīgas dome par gandrīz četriem miljoniem eiro atjaunos Uzvaras parku

0.53567504882812 55(0) - 0.34445810317993 2019.02.20. 08:27 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45454 ip: 34.207.152.62 usememcache: 1