10
7

«Zemgale/LLU» uzveic HS «Rīga»

Raksts publicēts: 2019.01.27. 07:21:21

Sestdien hokeja hallē «Rīga» norisinājās «Optibet» līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HS «Rīga». Spēlē ar 9:2 uzvarēja jelgavnieki.

Pirmais periods bija ļoti rezultatīvs – komandas pirmajās desmit spēles minūtēs guva piecus vārtus. Rezultātu 3. minūtē atklāja jelgavnieki, kad ripu pāri pretinieku vārtsargam vārtos ieraidīja Ē.Žohovs. Pēc pāris minūtēm jelgavnieki, pateicoties precīzam Rustama Begova (Nr.9) metienam, guva otros vārtus. Pēc šīs aukstās dušas rīdzinieki saņēmās un ātri vien rezultātu izlīdzināja, bet perioda desmitajā minūtē otrreiz precīzs bija jelgavnieku uzbrucējs Ē.Žohovs – rezultāts uz tablo 3:2. Ar tādu rezultātu arī periods noslēdzās, jo atlikušajā laikā komandām vārtus gūt neizdevās.

Tas turpinājās arī otrajā periodā – lai gan komandas centās un pašaizliedzīgi cīnījās, līdz pat 14. minūtei nevienai no tām vārtus gūt neizdevās. 14. minūtē «Zemgale/LLU» hokejists R.Begovs panāca rezultātu 4:2. Piekto vārtu guvumu, spēlējot vairākumā, jelgavniekiem realizēja Vladislavs Adeļsons (Nr.22), un ar rezultātu 5:2 viesu labā noslēdzās otrais periods.

Trešajā periodā jelgavnieki 18 sekundes spēlēja lielajā vairākumā – pieci pret trim –, bet vārtus gūt neizdevās. Tomēr, jau spēlējot pieciem pret četriem, ripu pretinieku vārtos ieraidīja Māris Miezis (Nr.90) – 6:2. Lai kā arī censtos, HS «Rīga» nekas nesanāca, un nākamos vārtus «Zemgale/LLU» rindās guva Ivans Ribčiks (Nr.18) un Aleksandrs Novikovs (Nr.14). Spēles pēdējo minūti un 14 sekundes komandas aizvadīja četri pret četriem, jo tiesnesis piešķīra abpusēju noraidījumu. 37 sekundes pirms spēles beigu sirēnas savus trešos vārtus šajā spēlē guva jelgavnieks Ē.Žohovs.

Komandas pēdējo reizi regulārajā čempionātā tiksies jau pēc nedēļas – 2. februārī pulksten 13 hokeja hallē «Rīga».

0.21912598609924 58(0) - 0.13015079498291 2024.03.28. 15:53 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45315 ip: 172.70.43.15 usememcache: 1