Čili

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Mogo»

Raksts publicēts: 2019.01.24. 06:59:57
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

HK «Zemgale/LLU», trešdienas vakarā izbraukumā tiekoties ar turnīra līderiem HK «Mogo», tomēr neizdevās izcīnīt uzvaru – jelgavnieki piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 2:3.

Pirmajā periodā pēc nospēlētas pusotras minūtes rezultātu atklāja jelgavnieki – 1:0. Vārtus guva Vladislavs Adeļsons (Nr.22.). Otrajā periodā pavērsiena punkts spēlē bija noraidījums jelgavnieku aizsargam Krišam Grundmanim, kurš perioda 9. minūtē par necieņu pret tiesnešiem saņēma 5+20 minūšu noraidījumu. Tas nozīmē, ka piecas minūtes jelgavniekiem nācās spēlēt mazākumā. «Mogo» hokejisti šo izdevību izmantoja un izlīdzināja rezultātu. Nedaudz vēlāk viņi izdarīja pārkāpumu un saņēma noraidījumu, un komandas nepilnas divas minūtes spēlēja četri pret četriem. Šajā laika sprīdī «Mogo» guva vēl vienus vārtus – 1:2. Deviņas sekundes pirms perioda beigām viņi guva trešos vārtus, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:3. Trešā perioda piektajā minūtē jelgavniekiem izdevās vienus vārtus atgūt – pēc vēl viena precīza V.Adeļsona metiena rezultāts uz tablo bija 2:3. Ar tādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Nākamā HK «Zemgale/LLU» spēle būs 26. janvārī pulksten 13 izbraukumā pret HS «Rīga».

DELFI.lv ziņas
  Gaidāmais aukstums atkāpsies nedēļas izskaņā
  Ceļi ar grants segumu daudzviet apledo
  Trešdien vietām gaidāms slapjš sniegs
  No iepriekšējās 'Rīgas satiksmes' valdes varētu piedzīt vairākus miljonus eiro, pieļauj Matīss
  RD sociālās jomas darbiniekiem atalgojumu šogad cer paaugstināt vidēji par 10%
  Jaunās veselības apdrošināšanas aprises: viens grozs, nodokļu izmaiņas pēc tam
  Policija sākusi kriminālprocesu par uzbrukumu varas pārstāvim 'Muceniekos'

0.53444004058838 56(0) - 0.34961271286011 2019.02.20. 08:34 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45289 ip: 34.207.152.62 usememcache: 1