Čili

Jelgavniecei sudrabs Baltijas valstu čempionātā

Raksts publicēts: 2019.01.22. 13:49:07
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Šauļos notika Baltijas valstu čempionāts karatē. Jelgavas kluba «Vitus» sportiste Annemarija Dūrēja izcīnīja sudraba medaļu.

Sacensībās piedalījās ap 500 dalībnieku. Jelgavas klubu «Vitus» pārstāvēja divi sportisti, kuri startēja komandā «Ozolnieki» kopā ar Ozolnieku novada karatistiem. Abi karatisti startēja disciplīnā «kumite».

Ruslans Terjohins izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu, izstājoties no cīņas par medaļām. Savukārt A.Dūrēja U-16 grupā svara kategorijā līdz 54 kilogramiem izcīnīja divas uzvaras un iekļuva finālā. Finālā jelgavniece piekāpās pretiniecei no Rīgas ar rezultātu 0:2.

Abi jaunieši gatavojas Latvijas Jaunatnes olimpiādei, kas no 5. līdz 7. jūlijam notiks Jelgavā.

DELFI.lv ziņas
  Gaidāmais aukstums atkāpsies nedēļas izskaņā
  Ceļi ar grants segumu daudzviet apledo
  Trešdien vietām gaidāms slapjš sniegs
  No iepriekšējās 'Rīgas satiksmes' valdes varētu piedzīt vairākus miljonus eiro, pieļauj Matīss
  RD sociālās jomas darbiniekiem atalgojumu šogad cer paaugstināt vidēji par 10%
  Jaunās veselības apdrošināšanas aprises: viens grozs, nodokļu izmaiņas pēc tam
  Policija sākusi kriminālprocesu par uzbrukumu varas pārstāvim 'Muceniekos'

3.03498005867 56(0) - 2.8098082542419 2019.02.20. 08:33 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45266 ip: 172.68.65.159 usememcache: 1