Čili

HK «Zemgale/LLU» atkal uzvar

Raksts publicēts: 2019.01.20. 10:37:31
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdien HK «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē ar rezultātu 5:2 pārspēja HK «Prizma».

Spēles rezultātu jau 22. sekundē atklāja «Prizmas» hokejisti, izvirzoties vadībā ar 1:0, bet jelgavnieki ātri atbildēja ar precīzu metienu – rezultātu izlīdzināja Ričards Bernhards (Nr.15). Ar rezultātu 1:1 noslēdzās pirmais periods.

Otro periodu mājinieki iesāka vairākumā un 1:33 minūtes spēlēja arī pieci pret trim, tomēr šo skaitlisko pārsvaru realizēt neizdevās. Perioda 16. minūtē jelgavniekiem izdevās panākt pārsvaru ar 2:1 – vārtus guva Aleksejs Popovs (Nr.73). 11 sekundes pirms perioda beigām vēlreiz ripu pretinieku vārtos ieraidīja Juliāns Misjus (Nr.8), bet vārtu guvumu tiesneši ieskaitīja tikai pēc atkārtojuma noskatīšanās.

Trešā perioda pirmajā minūtē jelgavniekiem izdevās vēl vairāk palielināt savu pārsvaru – pēc precīza Rūdolfa Prūša (Nr.69) metiena rezultāts uz tablo rādīja jau 4:1. Piektos komandas vārtus guva debitants centra uzbrucējs Ērihs Žohovs (Nr.88), kurš sezonu iesāka HK «Kurbads» sastāvā. Pēdējās piecās spēles minūtēs bija vairāki noraidījumi abās komandās, un, spēlējot vairākumā, viesiem izdevās vienus vārtus atgūt. Spēle noslēdzās ar 5:2 jelgavnieku labā.

Nākamā spēle būs 23. janvārī pulksten 19.15 izbraukumā pret turnīra līderiem HK «Mogo».

DELFI.lv ziņas
  Krimināllietā iesaistītais uzņēmējs Kreicers atkāpies no būvuzņēmuma valdes locekļa amata
  Likvidēts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Juglā
  Uz cigarešu iepakojumiem būs jāizvieto arī neredzams drošības elements
  Ugunsgrēki plosās Latvijā: Olaines pagastā deg mežs, Rīgā pie Juglas ezera – niedres
  Ceturtdien kūlas ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki
  'Zemnieku saeima': Kūlas dedzināšanas apmēri saruktu, ja ganībās būtu vairāk zālēdāju
  Ekumeniskais Krusta ceļš Rīgā pulcē aptuveni 1000 cilvēkus

0.66748905181885 56(0) - 0.47439956665039 2019.04.20. 08:13 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45245 ip: 172.69.63.42 usememcache: 1