Čili

HK «Zemgale/LLU» piekāpjas liepājniekiem

Raksts publicēts: 2019.01.17. 08:10:30
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Trešdienas vakarā Jelgavas ledus hallē HK «Zemgale/LLU» pēcspēles metienos piekāpās HK «Liepāja» ar rezultātu 4:5.

Pirmo periodu komandas noslēdza ar rezultātu 0:0, bet otrajā periodā spēles rezultātu atklāja jelgavnieki – precīzs bija Vladislavs Adeļsons (Nr.22). Tiesa, liepājniekiem nevajadzēja daudz laika, lai atspēlētos, un pēc minūtes un 14 sekundēm rezultāts jau bija 1:1. Ceturtdaļas vidū jelgavnieki, spēlējot mazākumā, ielaida vēl vienus vārtus – 1:2 –, tomēr šo kļūdu 19 sekunžu laikā izlaboja: ar precīzu metienu atbildēja Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17). Vēlāk jelgavniekiem izdevās palielināt pārsvaru, kad vairākumu realizēja Rustams Begovs (Nr.9) – 3:2. Un perioda pēdējā minūtē pēc Jelgavas komandas uzbrukuma atlēkušo ripu no vārtu priekšas tomēr vārtos ieraidīja HK «Zemgale/LLU» spēlētājs Ivans Ribčiks (Nr.18) – 4:2. Trešais periods veiksmīgāks bija viesiem, jo viņiem izdevās atspēlēties – spēle noslēdzās ar rezultātu 4:4, kas nozīmē – papildlaiks!

Pagarinājumā komandas apmainījās ar bīstamām epizodēm pie pretinieku vārtiem, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās, un šīvakara spēles uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienos. Sēriju sāka jelgavnieki: Rūdolfs Prūsis (Nr.69) – garām, liepājniekiem Frenks Razgals – precīzs, jelgavniekiem I.Ribčiks – precīzs, liepājniekiem Deniss Vilmans – neprecīzs, jelgavniekiem R.Begovs – neprecīzs, neprecīzs bija arī liepājnieks Egils Kalns. Tā kā rezultāts bija 1:1, sērija turpinājās, tikai mainījās secība, un pirmie metienu izpildīja liepājnieki: F.Rezgals – neprecīzs, jelgavniekiem I.Ribčiks – neprecīzs, liepājniekiem – Roberts Mamčiks – neprecīzs, jelgavniekiem V.Adeļsons – neprecīzs, liepājniekiem Aleksandrs Visockis – neprecīzs, jelgavniekiem Artūrs Homjakovs – neprecīzs, liepājniekiem Iļja Žučkovs – precīzs, un jelgavnieku hokejistam Ričardam Bernhardam (Nr.15) neizdevās sēriju izlīdzināt. Līdz ar to liepājnieki svinēja uzvaru spēlē ar 5:4.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 19. janvārī pulksten 17.15 Jelgavā pret HK «Prizma».

DELFI.lv ziņas
  Pēc 'Rīgas satiksmē' veiktā audita izskatīšanas apsver iespēju no iepriekšējās valdes piedzīt vairākus miljonus eiro
  RD sociālās jomas darbiniekiem atalgojumu šogad cer paaugstināt vidēji par 10%
  Jaunās veselības apdrošināšanas aprises: viens grozs, nodokļu izmaiņas pēc tam
  Policija sākusi kriminālprocesu par uzbrukumu varas pārstāvim 'Muceniekos'
  Tiesai nodod lietu par psihotropo vielu unšaujamieroču munīcijas neatļautu glabāšanu
  Pārspēts 19. februāra siltuma rekords; trešdien būtiski pastiprināsies vējš
  Rīgas dome par gandrīz četriem miljoniem eiro atjaunos Uzvaras parku

0.83192896842957 56(0) - 0.63268160820007 2019.02.20. 08:28 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45215 ip: 172.68.65.141 usememcache: 1