Nameda, Visvaldis,
Ritvaldis

HK «Zemgale/LLU» vēl viena uzvara

Raksts publicēts: 2019.01.13. 07:53:51

HK «Zemgale/LLU» sestdien izbraukumā tikās ar HK «Lido», un, pārspējot pretiniekus ar rezultātu 7:1. Tā mūsu komandai ir septītā uzvara pēc kārtas.

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad ripu pretinieku vārtos raidīja Ričards Bernhards (Nr.15). Līdz pat perioda pēdējai minūtei nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet perioda izskaņā otros vārtus jelgavnieku labā guva Artūrs Homjakovs (Nr.19), komandai spēlējot vairākumā.

Otrā perioda sākums nebija rezultatīvs, bet tad sekoja četri vārti septiņās minūtēs – un visus četrus guva jelgavnieki, panākot uz tablo 6:0. HK «Zemgale/LLU» labā vārtus guva Rustams Begovs (Nr.9), A.Homjakovs un divreiz Māris Miezis (Nr.90). Perioda izskaņā HK «Lido» spēlētājiem tomēr izdevās vienus vārtus atgūt, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:6.

Trešā perioda sākumā komandas septītos vārtus guva jelgavnieku hokejists Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:7. Šī uzvara jelgavniekiem ļauj nostiprināties turnīra tabulas 3. vietā.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs 16. janvārī pulksten 19.30 Jelgavā pret HK «Liepāja». Līdz izslēgšanas spēlēm jelgavniekiem atlikušas 11 spēles, no kurām piecas notiks mājas hallē.

0.26204299926758 56(0) - 0.17361211776733 2024.04.24. 19:40 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=45182 ip: 172.70.126.20 usememcache: 1