Vēsma,
Fanija

HK «Zemgale/LLU» nespēj uzveikt HK «Prizma»

Raksts publicēts: 2018.11.15. 06:34:24

Trešdienas vakarā Jelgavas ledus hallē notika «Optibet» hokeja līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Prizma». Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:4 HK «Prizma» labā.

Spēles rezultātu 5. minūtē atklāja viesi, abām komandām pēc abpusēja noraidījuma spēlējot četriem pret četriem – jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja Sergejs Pečura (Nr.25).

Otrajā periodā «Prizmas» hokejistiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un gūt otros vārtus – precīzs bija Armands Bērziņš (Nr.21). Tomēr vēlāk arī jelgavniekiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un vienus vārtus atgūt – precīzs bija Ričards Bernhards (Nr.15). Nepilnas minūtes laikā HK «Zemgale/LLU» guva otros vārtus un rezultātu izlīdzināja – šoreiz precīzs raidījums izdevās Rustamam Begovam (Nr.9).

Trešā perioda sākumā Jelgavas komanda pēc precīza Artjoma Ogorodņikova (Nr.17) metiena izvirzījās vadībā – 3:2. Drīz, komandām spēlējot trim pret trim, HK «Prizma» rezultātu izlīdzināja – vārtus guva Kristaps Riekstiņš (Nr.89). Vēlāk viesi vēlreiz raidīja ripu mūsu vārtos, bet tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja. Tomēr vēlāk Juris Bērziņš (Nr.2) pārspēja mūsu vārtsargu un izvirzīja «Prizmas» komandu vadībā – 3:4. Jelgavas komandas taktiskais gājiens – vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju – rezultātu nedeva, un spēle noslēdzās ar mājinieku zaudējumu.

Nākamā Virslīgas čempionāta spēle HK «Zemgale/LLU» būs 17. novembrī pulksten 13.30 izbraukumā pret HK «Mogo».

0.30907297134399 56(0) - 0.20878958702087 2024.04.19. 20:16 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44775 ip: 172.69.7.19 usememcache: 1