ģimenes locekļi

Jelgavas un Ozolnieku badmintonisti izcīna medaļas

Raksts publicēts: 2018.11.05. 09:28:21
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

3.novembrī Valkā notika Latvijas senioru čempionāts badmintonā, kurā veiksmīgi piedalījās arī badmintona spēlētāji no Jelgavas un Ozolniekiem, izcīnot 13 medaļas, tai skaitā 4 zelta medaļas. Latvijas senioru čempionātā piedalījās 60 spēlētāji, tai skaitā 3 no Jelgavas - Edgars Kupfers, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka, un 5 no Ozolniekiem - Māris Avotiņš, Olafs Krūzmētra, Una Tīliba, Aldis Valbaks un Ainārs Zanders.

Vecuma grupā 35+ jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja bronzas medaļa vīriešu dubultspēlēs pārī ar Juri Krūmiņu no Salaspils.

Vecuma grupā 45+ Una Tīliba no Ozolniekiem izcīnīja trīs medaļas: 1.vieta sieviešu dubultspēles pārī ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta sieviešu vienspēlēs, 3.vieta jauktajās dubultspēlēs pārī ar Agri Pētersonu. Trīs medaļas 45+ vecuma grupā izcīnīja arī Ainārs Zanders no Ozolniekiem - 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pārī ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta vīriešu vienspēlēs, 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pārī ar Aldi Valbaku no Ozolniekiem. Savukārt Aldis Valbaks no Ozolniekiem 45+ grupā izcīnīja 2 medaļas - 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pārī ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem, kā arī 2.vieta jauktajās dubultspēlēs pārī ar Elitu Granti no Rīgas.

Vecumā grupā 50+ Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem kā vienīgais izcīnīja 2 zelta medaļas - 1.vieta vīriešu vienspēlēs un 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pārī ar Aiju Mētru no Rīgas. Tāpat Olafs Krūzmētra izcīnīja arī 2.vietu vīriešu dubultspēlēs pārī ar Agri Pētersonu. Savukārt Ozolniekos dzīvojošais Jelgavas uzņēmējs Māris Avotiņš vīriešu vienspēlēs izcīnīja 3.vietu.

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir ļoti gandarīts par badmintona attīstību Jelgavā un Ozolniekos. “Jelgava jau tradicionāli notiek Latvijas nozīmīgākais badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, kurš šogad, pulcējot 340 spēlētājus no 40 valstīm, bija lielākais pasaules Futere series reitinga turnīrs. Badmintonu regulāri spēlē gan Jelgavas skolās, gan LLU Sporta centrā, kā arī sporta zāles Ozolnieku un Jelgavas novadu pagastos,” stāsta Kristians Rozenvalds.

AUTOdoc.lv

1.5829639434814 56(0) - 0.88244843482971 2024.04.18. 23:11 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44688 ip: 172.70.126.95 usememcache: 1