Čili

FK «Jelgava» apspēlēja FK «Metta/LU»

Raksts publicēts: 2018.11.05. 06:52:41
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Pirms pēdējās «SynotTip» Virslīgas čempionāta spēles FK «Jelgava» atgriezusies turnīra tabulas 6. pozīcijā – tas izdevās, jo svētdien jelgavnieki «Daugavas» stadionā ar 2:1 uzveica savus tiešos konkurentus FK «Metta/LU».

Spēlē rezultātu atklāt izdevās jelgavniekiem, kad spēles 17. minūtē bumbu pretinieku vārtos raidīja Jaels Eisdens. Pirmajā puslaikā rīdziniekiem atspēlēties neizdevās, bet viņi to apņēmīgi turpināja arī otrajā puslaikā. Pūles nesa rezultātu – pēc FK «Jelgava» kapteiņa Arta Lazdiņa pārkāpuma metieši tika pie brīvsitiena. To 71. minūtē realizēja Tamirlans Džludinovs, panākot rezultātu 1:1. Tas jelgavniekiem lika mobilizēties un viņi noorganizēja vairākas bīstamas epizodes pie pretinieku vārtiem, tika arī pie brīvsitiena, ko Gurams Lukava sita pāri vārtiem. Tomēr uzvaras vārtus jelgavnieku labā 82. minūtē guva Daniils Ulimbaševs – vispirms G.Lukava pretinieku vārtu priekšā saspēlējās ar Marku Kurtišu, bet tad piespēlēja D.Ulimbaševam, kurš bumbu ar galvu raidīja «Metta/LU» sargātajos vārtos.

Līdz ar izcīnīto uzvaru jelgavnieki turnīra tabulā ar diviem punktiem apsteidza «Metta/LU», atgriežoties 6. pozīcijā. Tomēr tas, kurai no komandām vajadzēs aizvadīt pārspēles par vietas saglabāšanu Virslīgā, noskaidrosies pēc čempionāta pēdējās kārtas. Abām komandām pēdējā spēle notiks 10. novembrī – jelgavnieki izbraukumā tiksies ar turnīra pastarīti «Valmiera Glass/ViA», bet «Mettai/LU» pretī būs Ventspils komanda.

DELFI.lv ziņas
  Latvijas simtgades salūtu noskatījušies desmitiem tūkstoši cilvēku
  Simtgades sastrēgums – pat pāris stundas pēc salūta Rīgā svinētāji netiek mājās
  Vējonis: Spītējot kariem un okupācijām, pašu grūtāko mēs esam izcīnījuši
  Līdz šim svētku pasākumi Rīgā aizritējuši mierīgi
  Prezidents: Mēs esam gatavi aizsargāt savu valsti un tautu

0.26311278343201 55(0) - 0.012578248977661 2018.11.19. 14:26 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44685 ip: 172.69.62.199 usememcache: 1