7

Jelgavas hokejisti piekāpjas HK «Liepāja»

Raksts publicēts: 2018.11.04. 09:17:05
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Sestdienas vakarā HK «Zemgale/LLU» savā laukumā ar rezultātu 3:4 atzina HK «Liepāja» pārākumu.

Spēles rezultātu sestdienas vakarā atklāja jelgavnieki, pirmā perioda 11. minūtē Vladislavam Adeļsonam (Nr.22) gūstot pirmos vārtus. Otrajā periodā liepājnieki realizēja divus vairākumus un izvirzījās vadībā ar 2:1. Vārtus pretinieku rindās guva Bruno Zabis (Nr.10) un Frenks Razgals (Nr.41). Trešā perioda pirmajā minūtē jelgavnieki rezultātu izlīdzināja – vārtus guva Valentīns Feoktistovs (Nr.85), un uz tablo rezultāts 2:2. Apmēram četras minūtes pirms spēles beigām liepājnieki, Egils Kalns (Nr.13), realizēja trešo vairākumu un panāca 3:2 savas komandas labā, tomēr īsā laikā jelgavniekiem izdevās atspēlēties – precīzs bija Rustams Begovs (Nr.9), un rezultāts 3:3.

Lai noteiktu spēles uzvarētāju, bija nepieciešams papildlaiks, bet piecu minūšu laikā neviena no komandām vārtus neguva. Tad sekoja pēcspēles metienu sērija – katrai komandai bija trīs iespējas. Pirmie metienu izpildīja mājinieki. Jelgavnieku spēlētājs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) netrāpīja, bet netrāpīja arī liepājnieks F.Razgals. Otro metienu izpildīja Artjoms Homjakovs (Nr.19) – garām. Bet B.Zabis atbildēja ar precīzu raidījumu Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos. Spēles liktenis nu bija Ivana Ribčika rokās, bet pērnās sezonas labākais uzbrucējs, kurš tikai šonedēļ atgriezās HK «Zemgale/LLU» sastāvā, bullīti netrāpīja. Līdz ar to spēlē ar rezultātu 4;3 uzvarēja liepājnieki, kuriem vairs nebija nepieciešams izpildīt pēdējo bullīti.

Tagad Virslīgas čempionātā būs pauze, jo Latvijas izlase no 8. līdz 10. novembrim piedalīsies «Euro Ice Hockey Challenge» posmā Baltkrievijas pilsētā Minskā. Uz izlasi izsaukti trīs Jelgavas komandas hokejisti – R.Cimermanis, V.Adeļsons un Kristaps Jākobsons. Savukārt HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris no 8. līdz 11. novembrim vadīs Latvijas klubu izlasi turnīrā «Turkish Airlines Baltic Challenge Cup» Lietuvas galvaspilsētā Vilņā. Uz šo turnīru izsaukti seši Jelgavas komandas hokejisti – vārtsargs Reinis Petkus, aizsargi Aleksejs Popovs un Rinalds Rosinskis un uzbrucēji Juliāns Misjus, Ričards Bernhards un Artūrs Homjakovs.

Nākamā Virslīgas čempionāta spēle HK «Zemgale/LLU» būs 14. novembrī pulksten 19.30, mājas hallē uzņemot HK «Prizmu».

AUTOdoc.lv

0.25662899017334 58(0) - 0.1626238822937 2024.03.29. 13:00 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44681 ip: 172.70.38.118 usememcache: 1