Mirta,
Ziedīte

Brīvdienās bokseri Lietuvā izcīna piecas medaļas

Raksts publicēts: 2018.10.30. 06:33:19

Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) bokseri aizvadītajā nedēļas nogalē startējuši divos starptautiskos boksa turnīros Lietuvā, mājās pārvedot piecas medaļas – vienu zelta, un pa divām sudraba un bronzas medaļām.

Turnīrā Kauņā, kas bija veltīts Lietuvas boksa trenera Viļusa Buikas piemiņai, svara kategorijā līdz 60 kilogramiem startēja Artūrs Ivanovs. Pirmajā cīņā viņš uzvarēja poļu bokseri, otrajā cīņā – krievu bokseri un finālā – Lietuvas čempionu. Līdz ar to A.Ivanovs turnīrā izcīnīja zelta medaļu, kā arī saņēma balvu par skaistāko cīņu junioru grupā.

Citā Lietuvas pilsētā – Kalvarijā – notika starptautisks boksa turnīrs jauniešiem, kurā piedalījās četri JCSVC bokseri. Sudraba medaļu izcīnīja Artūrs Vaišļa (dzimis 2006. gadā) svara kategorijā līdz 41 kilogramam un Daniils Vocišs (dzimis 2005. gadā) svara kategorijā līdz 52 kilogramiem. 3. vietā šoreiz Ruslans Miļūns un Romualds Velaus.

0.29881906509399 56(0) - 0.22548532485962 2024.04.20. 06:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44635 ip: 172.69.59.10 usememcache: 1