Līksma,
Bārbala

FK «Jelgava» piekāpjas liepājniekiem

Raksts publicēts: 2018.10.29. 06:38:39

Svētdien, 28. oktobrī FK «Jelgava» aizvadīja šīs sezonas pēdējo mājas spēli, Zemgales Olimpiskā centra stadionā «SynotTip» Virslīgas 26. kārtas spēlē tiekoties ar FK «Liepāja/Mogo». Īsā laikā ielaižot divus vārtus, jelgavniekiem neizdevās atspēlēties – spēlē zaudējums ar 0:2.

Pirmos vārtus pretinieki guva jau 3. spēles minūtē, kad bumbu Vladislaa Kurakina sargātajos vārtos raidīja Mārtiņš Ķigurs, bet 16. minūtē pārtvertu jelgavnieku piespēli vārtu guvumā pārvērta Vladimirs Kamešs. Visas spēles garumā abas komandas apmainījās ar bīstmākiem un mazāk bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem, tomēr rezultāts tā arī nemainījās – spēle noslēdzās ar 0:2 viesu labā. Jāpiebilst, ka diskvalifikācijas dēļ šodien Jelgavas komandai nevarēja palīdzēt Artis Lazdiņš, Daniils Ulimbaševs un Mindaugs Grigaravičs.

FK «Jelgava» šosezon atlikušas vēl divas spēles – 4. novembrī pulksten 14 izbraukums pret FK «Metta/LU» un 10. novembrī pulksten 14 izbraukums pret «Valmieras Glass/ViA».

0.32442307472229 56(0) - 0.22024536132812 2024.04.25. 10:51 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44625 ip: 172.70.178.161 usememcache: 1