7

HK «Zemgale/LLU» izdodas uzvarēt «Kurbadu»

Raksts publicēts: 2018.10.27. 18:59:46
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

HK «Zemgale/LLU» izcīnījis otro uzvaru pār čempionvienību «Kurbads» – šodien «Kurbada» hokeja hallē veiksmīgāk «Optibet» hokeja līgas spēli aizvadīja jelgavnieki, pārspējot pretiniekus ar 5:2.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Jelgavas hokejisti – 4. minūtē ripu pretinieku vārtos raidīja Ričards Bernhards (Nr.15). Tomēr «Kurbads» ar to nebija mierā un drīz vien rezultātu izlīdzināja – vārtus guva Lauris Rancevs, kurš pērn spēlēja Jelgavas komandā. Drīz sekoja vēl viens metiens «Zemgale/LLU» vārtsarga Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos, tomēr tiesneši pēc videoatkārtojuma noskatīšanās vārtus neieskaitīja. Nozīmīgs spēles pavērsiens bija 14. minūtē, kad jelgavnieku spēlētājs Kristaps Jākobsons laukuma vidū veica rupju spēka paņēmienu pret Edgaru Homjakovu, par ko tiesneši viņam piešķīra 5+20 minūšu noraidījumu. Tas nozīmē, ka nākamās piecas minūtes jelgavnieki spēlēja mazākumā, savukārt K.Jākobsons šajā spēlē laukumā doties vairs nevarēja. «Kurbads» izmantoja situāciju savā labā un guva otros vārtus – pēc Edmunda Augstkalna metiena rezultāts 2:1. Perioda izskaņā rīdzinieki izpelnījās noraidījumu un komandas spēlēja vienādos sastāvos – četri pret četriem –, bet pēdējās minūtes jelgavnieki vēl paguva uzspēlēt vairākumā, ko realizēt gan neizdevās. Komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 2:1 mājinieku labā.

Otrā perioda sākumā disciplinārsodu saņēma «Zemgale/LLU» spēlētājs Kalvis Ozols, kurš notrieca uz rezervistu soliņa esošā «Kurbada» otrā vārtsarga Denija Romanovska cepuri, kas iekrita laukumā. K.Ozols saņēma 10 minūšu disciplinārsodu un šo laiku bija spiests pavadīt uz soliņa. Par laimi, jelgavniekiem nebija jāspēlē mazākumā. Tikmēr laukumā ilga un grūta cīņa rezultējās jelgavnieku vārtu guvumā – rezultātu izlīdzināja Marks Mežsargs (Nr.23). Īsā laikā «Zemgale/LLU» izdevās gūt vēl vienus vārtus un pēc Iļjas Makarova (Nr.25) precīza metiena rezultāts jau 3:2 par labu jelgavniekiem. Ar tādu rezultātu komandas arī devās pārtraukumā.

Trešajā periodā abas komandas demonstrēja agresīvu un ātru hokeju, cīnoties katrā epizodē, tomēr mainīt rezultātu uz tablo tām neizdevās. Laba iespēja jelgavniekiem pavērās 13. minūtē, kad noraidījumu saņēma «Kurbada» hokejists Jānis Sprukts, tomēr gūt vārtus vairākumā neizdevās. Kad komandas saņēma abpusēju noraidījumu un spēlēja četri pret četriem, «Kurbada» treneris Aleksandrs Macijevskis saskatīja iespēju un nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, lai varētu spēlēt vairākumā. To realizēt neizdevās, vārtsargs atgriezās laukumā un pusotru minūti līdz spēles beigām viņu pārspēja «Zemgale/LLU» spēlētājs Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17) – 4:2. «Kurbads» vēlreiz mēģināja izspēlēt vairākumu, vārtsargu nomainot pret laukuma spēlētāju, bet jelgavnieki pielika spēlei punktu, raidot ripu tukšos vārtos – 5:2. Vārtu guvums ieskaitīts Vladislavam Adeļsonam (Nr.22).

Līdz ar to šīs sezonas trešajā savstarpējā spēlē jelgavnieki otrreiz pārspēja HK «Kurbads». «Lepojos ar savu komandu. Trešajā periodā pretinieki sāka izdarīt ļoti lielu spiedienu, bet vārtsargs nospēlēja droši un svarīgos brīžos izdevās izmest ripu no mūsu aizsardzības zonas – tas ļāva izcīnīt uzvaru šodien. Spēle mazākumā šodien bija līmenī – ielaidām tikai vienus vārtus –, bet pie vairākuma izspēles vēl jāstrādā. Un kā ķirsis uz tortes bija spēles pēdējie vārti – jau pretinieku tukšos vārtos,» norādīja HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris Valērijs Kuļibaba. Jāpiebilst, ka R.Cimermanis atzīts par spēles labāko spēlētāju HK «Zemgale/LLU» sastāvā.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs izbraukumā 31. oktobrī pulksten 19.15 pret HK «Lido».

0.29369783401489 58(0) - 0.20520401000977 2024.03.29. 10:12 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44620 ip: 172.70.35.82 usememcache: 1