ģimenes locekļi

HK «Zemgale/LLU» zaudē HK «Prizma»

Raksts publicēts: 2018.10.24. 06:42:27
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Otrdien, 23. oktobrī «Volvo» hokeja hallē norisinājās «Optibet» hokeja līgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Prizma». Jelgavniekiem izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu, tomēr izšķirošos spēles vārtus guva rīdzinieki, izcīnot uzvaru ar 3:2.

Rezultātu spēles 7. minūtē atklāja HK «Prizma», izmantojot jelgavnieku kļūdu – ripu Reiņa Petkus sargātajos vārtos raidīja Sandis Grīnbergs (Nr.18).

Otrajā periodā jelgavnieki ielaida otros vārtus – gandrīz uzreiz pēc noturēta mazākuma. Jelgavnieki tomēr spēja saņemties un apmēram minūti pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem samazināja deficītu – ripu pretinieku vārtos raidīja Ričards Bernhards (Nr.15), kurš pēc spēles tika atzīts par labāko spēlētāju HK «Zemgale/LLU» rindās. Perioda izskaņā Juliānam Misjum (Nr.8) izdevās rezultātu uz tablo izlīdzināt un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 2:2.

Trešā perioda 12. minūtē HK «Prizma» izdevās izvirzīties vadībā – trešos komandas vārtus guva Miks Komuls (Nr.29). Jelgavas komandai nekas cits neatlika, kā palielināt apgriezienus uzbrukumā. Sešas minūtes pirms spēles beigām Zemgales komanda tika pie iespējas spēlēt vairākumā. Diemžēl šo iespēju izmantot neizdevās, un pēdējo pusotru minūti komanda spēlēja bez vārtsarga – ar sešiem spēlētājiem. Arī, spēlējot sešiem pret pieciem, HK «Zemgale/LLU» neizdevās gūt vārtus, un spēle noslēdzās ar 2:3 HK «Prizma» labā.

Nākamā spēle HK «Zemgale/LLU» būs izbraukumā 27. oktobrī pulksten 15 pret HK «Kurbads».

AUTOdoc.lv

1.027272939682 56(0) - 0.8371274471283 2024.04.19. 02:41 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44583 ip: 172.71.254.48 usememcache: 1