Čili

FK «Jelgava» piekāpjas FK «RFS»

Raksts publicēts: 2018.10.07. 16:48:15
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien, 7. oktobrī FK «Jelgava» Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīja šīs sezonas «SynotTip» Virslīgas čempionāta pirmspēdējo mājas spēli. FK «Jelgava» ar 0:4 atzina FK «RFS» pārākumu.

Pirmos vārtus jelgavnieki zaudēja jau pašā spēles sākumā – 2. minūtē precīzs bija Maksims Marusičs. Puslaika vidū par jelgavnieku leģionāra Makmadnaima Šarifi pārkāpumu pretiniekiem tika piešķirtas tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja pirmo vārtu autors M.Marusičs. Vien dažas minūtes vēlāk viesiem izdevās trešoreiz raidīt bumbu FK «Jelgava» vārtsarga Vladislava Kurakina sargātajos vārtos – Elivelto Dantas Ribeiro panāca 3:0, un ar šādu rezultātu komandas arī devās pārtraukumā. Otrajā puslaikā nepatīkamu situāciju piedzīvoja Jelgavas komanda – spēles 57. minūtē par pārkāpumu sarkano kartīti saņēma M.Šarifi un tika noraidīts no laukuma, līdz ar to jelgavnieki līdz pat spēles beigām spēlēja mazākumā. Punktu spēlei viesi pielika 82. minūtē, kad guva ceturtos vārtus – mūsu saspēles kļūdu savu vārtu priekšā izmantoja «RFS» futbolists Dāvis Indrāns.

«SynotTip» Virslīgas čempionātā Jelgavas komandai atlikušas vēl četras spēles: 20. oktobrī – izbraukumā pret «Riga FC», 28. oktobrī – Jelgavā pret «Liepāja/Mogo», 4. novembrī – izbraukumā pret «Metta/LU» un 10. novembrī – izbraukumā pret «Valmiera Glass/ViA».

Šobrīd jelgavnieki ar izcīnītiem 18 punktiem turnīra tabulā ieņem 6. pozīciju, bet vietu zemāk esošais FK «Metta/LU» atpaliek par pieciem punktiem.

DELFI.lv ziņas
  KNAB sodījis SIVA direktori Jurševsku par meitas nodarbināšanu
  Preiļos iereibis vīrietis mēģina piekukuļot policijas darbiniekus un pretojas aizturēšanai
  Aglonas novadā likvidē nelikumīga alkohola ražotni
  Stopiņu novadā pirmdien dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
  Kokneses novadā otrdienas rītā aizdedzies zirgu stallis
  Cīņu par VID ģenerāldirektora amatu turpina trīs pretendenti
  Pirmdien uz Latvijas ceļiem cietuši 16 cilvēki

1.1923911571503 56(0) - 0.95738625526428 2018.10.23. 13:49 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44428 ip: 54.161.77.30 usememcache: 1