Čili

FK «Jelgava» piekāpjas FK «Ventspils»

Raksts publicēts: 2018.10.01. 06:53:16
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

FK «Jelgava» sestdienas vakarā izbraukumā aizvadīja «SynotTip» Virslīgas 23. kārtas spēli pret FK «Ventspils». Lai gan komandas spēlēja līdzīgi, pieļaujot vairākas kļūdas, jelgavnieki teju uzdāvināja pretiniekiem vārtu gūšanas iespējas un spēles beigās piekāpās ventspilniekiem ar 0:2.

Pirmajā puslaikā komandas rādīja diezgan līdzīgu spēli. Pirmo momentu pie pretinieku vārtiem izveidoja jelgavnieki jau spēles pirmajā minūtē, bet ventspilnieki atbildēja ar standartsituāciju otrā laukuma galā. Savukārt brīdī, kad apņēmības pilns lielā ātrumā ar bumbu uz ventspilnieku vārtiem devās jelgavnieku uzbrucējs Gurams Lukava, viņš tika apturēts ar pārkāpumu. Abu komandu līdzīgos spēkus laukumā apliecina arī rezultāts uz tablo pēc pirmā puslaika – 0:0.

Otrajā puslaikā pēc nospēlētām 5 minūtēm pa ventspilnieku vārtu stabu bumbu trieca FK «Jelgava» futbolists Daniils Hvoiņickis. Vēlāk ļoti bīstami nospēlēja ventspilnieks Pedro Rafaels Mendes Amado – viņš, izpildot standartu, bumbu uzreiz sita pa vārtiem, bet mūsu vārtsargs to ar dūrēm atsita. Ko līdzīgu nedaudz vēlāk otrā laukuma galā mēģināja atkārtot Daniils Ulimbaševs, tomēr arī viņam neizdevās. Liktenīga jelgavniekiem izrādījās spēles 74. minūte, kad aizsardzības zonā kļūdījās D.Ulimbaševs – netrāpīja pa bumbu, neizsitot to no aizsardzības zonas. Vārtsargs steidzās palīgā, bet bumba nonāca pie ventspilnieku futbolista Tosina Aijaguna, un viņš to raidīja vārtos. Jelgavnieki sāka aktīvāk spēlēt uzbrukumā, tomēr T.Aijagunam izdevās bumbu pārtvert – otrā laukuma galā viņu sagaidīja jelgavnieku aizsargs Ivo Minkevičs, kuram gan pretinieku apstādināt izdevās vien ar pārkāpumu. Tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu, un T.Aijagunam nesagādāja lielas grūtības gūt otros vārtus spēlē. 89. minūtē M.Pahars veica dubultu maiņu – Vjačeslava Jemeljaņenko un D.Ulimbaševa vietā laukumā devās Rjotaro Nakano un Valērijs Redjko. Tomēr tas nepalīdzēja gūt vārtus – līdz ar to arī šīs sezonas ceturtajā abu komandu savstarpējā spēlē jelgavniekiem neizdevās iesist vārtus

Jāpiebilst, ka FK «Jelgava» vairs nav izredžu šo sezonu noslēgt augstāk par 6. pozīciju.

Nākamā spēle mūsu komandai būs 7. oktobrī pulksten 13 Zemgales Olimpiskajā centrā pret «RFS». Tā būs pirmspēdējā FK «Jelgava» mājas spēle šosezon.

DELFI.lv ziņas
  Likumprojekts par domes atlaišanu: VARAM ir mēģinājusi celt tiesiskuma latiņu pašvaldībās, spriež Pastars
  Apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana pa autoceļiem Vidzemē un Latgalē
  Gerhardam būtu jāievēro konsekvence un jārosina Daugavpils domes atlaišana, uzskata Elksniņš
  'Jaunā Vienotība' aicina domāt par Saeimas prezidija paplašināšanu; sadarbības partneri – atturīgi
  Burovs: pašvaldības kapitālsabiedrībās nepieciešama 'dezinfekcija'
  Vējonis: Ušakovam būtu pareizi atkāpties
  RD opozīcija prasa atbrīvot Ameriku no amata Rīgas brīvostas pārvaldē

0.63749599456787 56(0) - 0.44453859329224 2018.12.19. 10:42 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44375 ip: 52.55.177.115 usememcache: 1