Līksma,
Bārbala

HK «Zemgale/LLU» uzvar Liepājas komandu

Raksts publicēts: 2018.09.16. 07:49:14

Sestdien, 15. septembrī HK «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē aizvadīja pirmo šīs sezonas mājas spēli un otro čempionāta spēli, uzņemot HK «Liepāja». Jelgavas komanda prata noturēt pārākumu līdz spēles beigām un uzveica kurzemniekus ar rezultātu 7:1.

Lai pirmo jaunās sezonas mājas spēli padarītu īpašu, skatītājus priecēja Jelgavas Ledus sporta skolas jauno hokejistu un daiļslidotāju priekšnesums, savukārt veiksmi Jelgavas komandai novēlēja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Pirmais periods pagāja jelgavnieku zīmē – viņi dominēja laukumā un guva trīs vārtus. 4. minūtē precīzs bija Māris Miezis (Nr.90), 9. minūtē – Rustams Begovs (Nr.9), 15. minūtē – Rimants Zeilis (Nr.11). Pēdējos divus vārtus jelgavnieki guva, spēlējot vairākumā.

Arī otrajā periodā komandas guva trīs vārtus – vismaz tos, kas tika ieskaitīti un atzīmēti spēles oficiālajā protokolā. Perioda pirmajā pusē abas komandas guva pa vārtiem, bet tiesneši abos gadījumos devās skatīties videoatkārtojumu un lēma, ka tie netiks ieskaitīti. Perioda 17. minūtē vēlreiz rezultatīvs HK «Zemgale/LLU» rindās bija R.Begovs, bet 19 minūtē vārtus guva mūsu spēlētājs Iļja Makarovs (Nr.25). Tomēr perioda pēdējā minūtē viesiem izdevās vienus vārtus atgūt – ripu Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos raidīja Valters Freijs (Nr.19).

Trešajā periodā tiesneši turpināja rūpīgi pārbaudīt šaubīgos vārtu gūšanas momentus un paša perioda sākumā neieskaitīja jelgavnieku gūtos vārtus, jo kāds no mūsu spēlētājiem bija atradies pretinieku vārtsarga laukumā. Pēc tam viesi nedaudz sasparojās un diezgan nopietni apdraudēja R.Cimermaņa vārtus, bet viņš demonstrēja lielisku sniegumu, pat pazaudējis nūju. Perioda 9. minūtē vēlreiz apspēlēt Liepājas vārtsargu izdevās R.Begovam – rezultāts uz tablo jau 6:1 jelgavnieku labā. Bet 13. minūtē uzreiz pēc izciesta mazākuma jelgavnieki guva septītos vārtus – ripu vārtos raidīja M.Miezis. Ar rezultātu 7:1 spēle arī noslēdzās – HK «Zemgale/LLU» izcīnīja pirmo uzvaru čempionātā, savukārt liepājniekiem šis bija jau trešais zaudējums.

Nākamo «Optibet» hokeja čempionāta spēli HK «Zemgale/LLU» aizvadīs trešdien, 19. septembrī, pulksten 19.30 Jelgavas ledus hallē pret HK «Prizma».

0.28183007240295 56(0) - 0.18158674240112 2024.04.25. 10:29 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44273 ip: 172.71.254.211 usememcache: 1