Līksma,
Bārbala

U-21 futbolisti zaudē Anglijas izlasei

Raksts publicēts: 2018.09.12. 06:52:18

Otrdienas vakarā Latvijas U-21 futbola izlase Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), aizvadīja UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli pret Anglijas izlasi – šīs apakšgrupas līderi. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2 viesu labā.

Pirmā puslaika sākumā aktīvāki bija angļi, tomēr arī Latvijas futbolisti spēja atbildēt ar skaistām epizodēm. Spēles 21. minūtē Mārtiņš Ķigurs vienatnē devās uz pretinieku vārtiem, pasitot sev bumbu uz priekšu ar galvu, tomēr sitiena izdarīšanas brīdī viņu jau bija panākuši divi pretinieku futbolisti, tāpēc tas neizdevās pietiekami spēcīgs – vārtsargs bumbu tvēra. Spēles rezultāts tika atklāts 28. minūtē, kad, nodemonstrējot savu individuālo meistarību, precīzs bija Latvijas izlases spēlētājs Raivis Andris Jurkovskis (Nr.13). Tas ZOC tribīnes piecēla kājās un izraisīja aplausu vētru un ovācijas. Tomēr pārtraukumā abas komandas devās pie neizšķirta rezultāta, jo 40. minūtē vārtus guva Anglijas izlases spēlētājs Tamijs Abrahams (Nr.23).

Otrā puslaika sākumā laukumā dominēja angļi, vairākkārt izveidojot bīstamas situācijas pie mūsu vārtiem, kā arī tiekot pie atkārtotām uzbrukuma iespējām. 73. minūtē viņiem izdevās uzlauzt Latvijas izlases aizsardzību – bumbu Kristapa Zommera sargātajos vārtos raidīja Meisons Mounts (Nr.19).

ZOC tribīnēs bija gan Latvijas, gan Anglijas izlases līdzjutēji. Kad, atklājot spēli, tehnisku ķibeļu dēļ tika pārtraukta abu valstu himnu atskaņošana, līdzjutēji tās nodziedāja līdz galam.

Latvijas U-21 futbola izlase aizvada 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru un ir iekļauta vienā apakšgrupā ar Andoru, Ukrainu, Nīderlandi, Skotiju un Angliju. Nākamo spēli mūsu izlase aizvadīs 12. oktobrī «Skonto» stadionā Rīgā pret Nīderlandi.

0.31334710121155 56(0) - 0.20888042449951 2024.04.25. 17:36 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=44238 ip: 172.69.234.179 usememcache: 1