Čili

Jelgavai trīs Latvijas čempiones vieglatlētikā

Raksts publicēts: 2018.07.30. 08:29:03
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Atjaunotajā Daugavas stadionā Rīgā nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-23. Par čempioni pieaugušajiem diska mešanā kļuva jelgavniece Dace Šteinerte (attēlā), čempionātā uzrādot sezonas labāko rezultātu – 51,18 metri, bet par čempioni 400 metru barjerskrējienā kļuva mūsu Anna Ševčenko, kas distanci pieveica 1:03,27 minūtēs. 5000 metru skrējienā par Latvijas čempioni U-23 kļuva Anastasija Geraseva ar rezultātu 19:21,12 minūtes.

D.Šteinertei izšķirošais bija piektais metiens, kurā viņa disku raidīja 51,18 metrus tālu. Visi iepriekšējie metieni pavisam nedaudz pārsniedza 49 metru atzīmi.

Čempiones titulu 400 metru barjerskrējienā izcīnīja A.Ševčenko ar rezultātu 1:03,27 minūtes. Tiesa, arī viņai neizdevās sasniegt savu personīgo rekordu, kas ir 1:01,89 minūtes, taču viņa uzlaboja 27. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā Baltijas valstu U-16 un U-20 komandu čempionātā vieglatlētikā gūto rezultātu šajā disciplīnā, kas bija 1:03,87.

Par Latvijas čempioni U-23 grupā 5000 metru skrējienā kļuva mūsu vieglatlēte A.Geraseva. Vieglatlētikas trenere Aļona Fomenko stāsta, ka A.Geraseva šajā disciplīnā pieaugušo ieskaitē ieņēma 4. vietu, bet U-23 grupā šis bija labākais rezultāts, līdz ar to viņa kļuva par čempioni U-23 grupā. A.Geraseva distanci veica 19:21,12 minūtēs. Jāpiebilst, ka A.Geraseva arī izcīnīja 3. vietu 10000 metru skrējienā, distanci veicot 40:56,18 minūtēs.

Jelgava var lepoties arī ar vairākiem vicečempioniem. Anastasijai Vidončikovai 2. vieta 5000 metru skrējienā pieaugušo konkurencē (rezultāts 19:02,79 minūtes) un 2. vieta 3000 metru kavēkļu skrējienā ar rezultātu 11:47,51 minūtes. Savukārt 2. vietu šķēpa mešanā vīriešiem pieaugušo grupā izcīnīja jelgavnieks Gatis Čakšs, Latvijas čempionātā šķēpu raidot 76,55 metrus tālu. Bet 3. vietu lodes grūšanā Latvijas čempionātā U-23 izcīnīja jelgavnieks Emīls Svens Bumbieris ar rezultātu 10,87 metri.

DELFI.lv ziņas
  Pusmiljonu vērtie TV torņi Latgalē televīziju nodrošinās tikai dažiem simtiem skatītāju
  Par kautiņa neizšķiršanu Bauskā policistam draud kriminālatbildība
  Pirmdien gaidāms lietus, piekrastē pūtīs brāzmains vējš
  Daugavpilī faktiski izjukusi Eigima un Lāčplēša koalīcija; ietekmi atgūst 'Saskaņa'
  Glābēji palīdz diviem makšķerniekiem izkļūt no Babītes ezera
  Militāro apmācību apguvušajiem studentiem varētu izmaksāt 2500 eiro kompensāciju
  Ceļu policija noķērusi 17 'dzērājšoferus'

0.21079111099243 55(0) - 0.014988660812378 2018.10.22. 01:08 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=43856 ip: 172.68.65.45 usememcache: 1