ģimenes locekļi

FK «Jelgava» izcīna uzvaru pret valmieriešiem

Raksts publicēts: 2018.07.16. 07:12:12
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā norisinājās «SynotTip» Virslīgas futbola spēle starp FK «Jelgava» un FK «Valmiera Glass/ViA». Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, bet jelgavniekiem bija papildu piecas minūtes jeb kompensācijas laiks pēc 2. puslaika, lai izcīnītu uzvaru un to arī ieguva!

Spēles rezultātu 33. minūtē atklāja FK «Jelgava» spēlētājs Andris Krušatins, gūstot vārtus pret valmieriešu kļūdas savu vārtu priekšā. Valmieriešiem izdevās atspēlēties – 42. minūtē precīzs bija Ante Bakmazs, un komandas pārtraukumā devās ar neizšķirtu uz tablo – 1:1. Otrais puslaiks iesākās ar nepatīkamu situāciju jelgavniekiem – 53. minūtē pēc spēles sadursmes Valmieras futbolists palika guļam uz zemes, kas izraisīja vidzemnieku pretreakciju. Jelgavas komandas spēlētājs Sigits Olberķis nenoturējās un iesaistījās šajā epizodē, saņemt sarkano kartīti (šis viņam bija otrais brīdinājums šajā spēlē) un tiekot noraidīts. Spēles 73. minūtē valmieriešiem pēc precīza Alvja Jaunzema sitiena izdevās izvirzīties vadībā, bet tas nebija uz ilgu laiku – jau pēc pāris minūtēm pēc stūra sitiena bumbu pretinieku vārtos raidīja FK «Jelgava» spēlētājs Vladislavs Kozlovs. Pēc mirkļa V.Kozlovs bija tuvu vēl vienam vārtu guvumam, tomēr spraigā divcīņā uz pašas vārtu līnijas šoreiz pārāks izrādījās viesu vārtsargs Marks Bogdanovs, kurš savulaik ir sargājis arī Jelgavas komandas vārtus. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, bet kompensācijas laikā prieku mājinieku komandas līdzjutējiem sagādāja komandas debitants Gumara Lukava. Viņš laukumā devās uz maiņu 62. minūtē, bet paspēja atzīmēties arī ar elegantu piespēli uz atpakaļu, ko skatītāji novērtēja ar skaļiem aplausiem, un vēl vienā epizodē bija uzbruka smailē un tuvu vārtu guvumam.

Nākamā spēle FK «Jelgava» būs 22. jūlijā pulksten 17 izbraukumā pret FK «Spartaks Jūrmala».

AUTOdoc.lv

0.31659293174744 56(0) - 0.22256970405579 2024.04.19. 18:21 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=43732 ip: 172.69.6.213 usememcache: 1