Čili

FK «Jelgava» zaudē liepājniekiem

Raksts publicēts: 2018.06.21. 23:24:52
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Šodien lietainos apstākļos Liepājā norisinājās «SynotTip» Virslīgas čempionāta 12. kārtas spēle, kurā mājinieki FK «Liepāja/Mogo» uzņēma Jelgavas komandu. Spēle noslēdzās ar 2:0 liepājnieku labā.

26. minūtē bumbu FK «Jelgava» vārtsarga Jāņa Krūmiņa sargātajos vārtos raidīja Kristers Tobers, bet 64. minūtē – Jānis Ikaunieks. Liepājniekiem gan bija daudz vairāk iespēju gūt vārtus, tomēr tas neizdevās, piemēram, spēles epizodē Jelgavas komandas vārtsargs bija izgājis tālu laukumā pretī Artūram Karašauskam, kurš devās ar bumbu izgājienā uz vārtiem, tomēr paspēja atgriezties un nosargāt vārtus. Arī pēc viena no stūra sitieniem pie jelgavnieku vārtiem liepājnieki izdarīja divus sitienus uz vārtiem – vienu pēc otra –, tomēr arī tad bumba vārtos nelidoja. Otrajam vārtu guvumam tuvu bija arī J.Ikaunieks, bet bumba trāpīja pa vārtu stabu un atleca pie A.Karašauska, kurš arī izdarīja sitienu uz vārtiem, bet arī garām.

Savukārt jelgavniekiem tikai dažas reizes izdevās radīt vārtu gūšanas iespējas, tomēr šoreiz spēle noslēdzās bez vārtu guvuma.

Jāpiebilst, ka šī ir otrā spēle, kopš par jelgavnieku komandas galveno treneri kļuvis Marians Pahars. Debijas spēlē viņa vadītā komanda ar 0:1 piekāpās komandai «Riga FC».

Nākamā Virslīgas spēle FK «Jelgava» būs 1. jūlijā pulksten 17 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, pret komandu «Metta/LU».

DELFI.lv ziņas
  Latvijas simtgades salūtu noskatījušies desmitiem tūkstoši cilvēku
  Simtgades sastrēgums – pat pāris stundas pēc salūta Rīgā svinētāji netiek mājās
  Vējonis: Spītējot kariem un okupācijām, pašu grūtāko mēs esam izcīnījuši
  Līdz šim svētku pasākumi Rīgā aizritējuši mierīgi
  Prezidents: Mēs esam gatavi aizsargāt savu valsti un tautu

0.93452787399292 56(0) - 0.68519425392151 2018.11.19. 05:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=43575 ip: 54.82.73.21 usememcache: 1