Čili

FK «Jelgava» uzvar Valmieras komandu

Raksts publicēts: 2018.05.11. 19:12:46
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

SynotTip futbola Virslīgas 7. kārtas spēlē futbola klubs «Jelgava» Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā ar 5:1 pieveica turnīra pastarīti «Valmiera Glass/ViA».

Maču aktīvi sāka Jelgavas futbolisti, jau 2. minūtē Ņikitam Koļajevam nokļūstot izdevīgā vārtu gūšanas pozīcijā, taču atvairījumu veica agrāk Jelgavā spēlējušais «Valmiera Glass/ViA» vārtsargs Kaspars Ribaks. Spēles 10. minūtē Vladislavs Kozlovs atņēma bumbu pretinieku laukuma pusē un no metriem 22 diviem ieraidīja bumbu vārtos (1:0). 27. minūtē Koļajevs atdeva piespēli pa labi Rafaļskim, kurš savukārt centrēja soda laukumā Koļajevam, kuram no tuva attāluma izdevās otro reizi ieraidīt bumbu valmieriešu vārtos (2:0). Tuvāk pārtraukumam viesu vienības futbolisti sāka pagurt, «Jelgavai» regulāri apdraudot Ribaka sargātos vārtus. 42. minūtē stūra sitiena izspēle atnesa trešo vārtu guvumu: Sadī Gejs sita, Koļajevs pielaboja - 3:0!

Pēc pārtraukuma, 58. minūtē viesi nopelnīja brīvsitienu tuvu no jelgavnieku vārtiem, ko Mārcim Ērglim izdevās realizēt (3:1). Marks Kurtišs ar sitienu no vārtu priekšas noslēdza skaistu komandas darbību, kurā piedalījās vairāki futbolisti (4:1). «Jelgavas» kapteinis Alans Siņeļņikovs izšķīrās par tālšāvienu no metriem 25 un bija precīzs - 5:1!

Pēc šodien izcīnītās uzvaras «Jelgavas» komandas aktīvā ir septiņi punkti, kas dod sesto vietu turnīra tabulā. Rītdien savā starpā tiksies 4. un 5. vietas īpašnieces «Spartaks» un «Riga», kurām attiecīgi desmit un deviņi punkti.

«Jelgava» - «Valmiera Glass/ViA» 5:1 (3:0)
Vārti: Kozlovs 10', Koļajevs 27' 42', Kurtišs 73', Siņeļņikovs 90+2' - Ērglis 58'
«Jelgava»: Krūmiņš – Olberkis, Staļģis (Krušatins), Gejs (Minkevičs) - Siņeļņikovs Nakano, Rafaļskis, Grigarāvičs – Lazdiņš, Kozlovs – Koļajevs (Kurtišs)

Savu nākamo spēli «Jelgava» aizvadīs nākamtrešdien Slokā pret valsts čempionvienību Jūrmalas «Spartaku».

DELFI.lv ziņas
  Valsts policija meklē bezvēsts pazudušo Jevgeniju Molodcovu
  Opozicionārs Elksniņš pauž nepieciešamību rīkot atkārtotas Daugavpils domes vēlēšanas
  Smiltenes novadā aiztur autovadītāju 4,11 promiļu reibumā un bez tiesībām
  Par sievas slepkavību notiesātais Ivanovs no Latvijas vēlas piedzīt 54 miljonus eiro
  Sestdien ceļu satiksmes negadījumā cietis mazgadīgs bērns
  DP izvērtē gadījumu par Latvijas pāra atvērtu restorānu Krievijas okupētajā Krimā
  Redzamību var apgrūtināt migla un lietus; ceļi var būt slideni

0.50653600692749 56(0) - 0.33792161941528 2018.10.23. 00:56 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=43244 ip: 172.69.62.25 usememcache: 1