Līksma,
Bārbala

FK «Jelgava» zaudē «Ventspilij»

Raksts publicēts: 2018.04.08. 12:34:59

Piektdienas vakarā SynotTip futbola Virslīgas 2. kārtas spēlē futbola klubs «Jelgava» Olainē ar 0:2 atzina «Ventspils» pārākumu.

Raviļa Sabitova vadītā «Jelgavas» komanda čempionāta ievadā apspēlēja pašreizējos valsts čempionus Jūrmalas «Spartaku». Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Vladislavs Kozlovs. Mačā, kur tika gūti čempionāta pirmie vārti, ventspilnieki tika pie 3:1 uzvaras.

Salīdzinot ar sezonas pirmo spēli, jelgavnieki veica vienu izmaiņu sākumsastāvā, Artim Lazdiņam spēlējot Marka Kurtiša vietā.

Spēle Olaines stadionā sākās ar ventspilnieku vārtsarga Vitālija Meļņičenko kļūdu, kurš, mēģinot ievadīt bumbu spēlē, gandrīz dabūja to atpakaļ savos vārtos. Spēles 2. minūtē ar labu sitienu no distances atzīmējās Artis Lazdiņš. Vēlāk iniciatīva pārgāja kurzemnieku rīcībā, kuri prasmīgi kontrolēja bumbu, veidojot uzbrukumus caur ārtrajiem Amansiu Fortesu un Tosinu Aijegunu. 15. minūtē ar bīstamu nigērieša sitienu tika galā Jānis Krūmiņš. Ventspilniekiem neizmantojot savu pārsvaru, pirmās 45 minūtes noslēdzas bezvārtu neizšķirti.

Otrais puslaiks sākās ar ievērojamu «Jelgavas» sāncenšu ofensīvu. Uzreiz pēc vārtu guvuma «Ventspils» neizmantoja vēl vienu vārtu gūšanas iespēju, labi vārtos darbojoties Krūmiņam. «Jelgavas» komandas treneris sūtīja laukumā Marku Kurtišu un Andri Krušatinu. Punktu spēles intrigai 84. minūtē pielika Adeleke, ar skaistu sitienu vārtu devītniekā panākot 2:0.

«Jelgava» - «Ventspils» 0:2 (0:0)
Vārti: Akinjemi 51' 84'
Jelgava: Krūmiņš - Grigarāvičs, Olberkis, Širjajevs, Jemeļjaņenko - Lazdiņš, Nakano - Siņeļņikovs, Rafaļskis (Krušatins 77'), Kiriļins (Kurtišs 61') - Kozlovs

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 14. aprīlī Rīga pret galvaspilsētas vienību RFS.

0.26433110237122 56(0) - 0.16691851615906 2024.04.25. 15:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42939 ip: 172.70.130.144 usememcache: 1