Bārbala

«Milonam» – divi Latvijas čempioni

Raksts publicēts: 2018.03.26. 09:57:52
Raksta autors: Jelgavasvēstnesis.lv

Nedēļas nogalē Staļģenes sporta hallē aizvadītas Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem brīvajā cīņā, kurās startēja 2003. un 2004. gadā dzimuši cīkstoņi. Diviem Jelgavas cīņas kluba «Milons» cīkstoņiem – Markam Apsītim, Fabianai Romano – izdevās izcīnīt Latvijas čempiona titulu.

CK «Milons» treneris Vladimirs Smirnovs informē, ka Latvijas meistarsacīkstēs Staļģenē piedalījās 220 dalībnieki. Jelgavu pārstāvēja CK «Milons», kas kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu, bet kluba treneris V.Smirnovs atzīts par trešo labāko treneri meistarsacīkstēs.

No Jelgavas puišiem vislabāko rezultātu izdevās uzrādīt Markam Apsītim, kurš svarā līdz 52 kilogramiem izcīnīja 1. vietu un ieguva Latvijas čempiona titulu. Andrim Apsītim svarā līdz 41 kilogramam – 2. vieta, bet Volodaram Smirnovam svarā līdz 57 kilogramiem izdevās izcīnīt 3. vietu.

Meiteņu konkurencē svarā līdz 33 kilogramam jelgavniece Fabiana Romano izcīnīja 1. vietu un kļuva par čempioni.

1.4720900058746 56(0) - 1.2931883335114 2024.04.25. 03:25 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42826 ip: 172.70.179.62 usememcache: 1