Fanija

«Jelgava/LLU» sasniedz ceturtdaļfinālu

Raksts publicēts: 2018.03.25. 08:41:04
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas ceturtdaļfinālu ļoti pārliecinoši sasniegusi «Jelgava/LLU», kas arī otrajā spēlē apspēlēja «SC Mēmele/Bauskas BJSS» - 102:87. Salvis Mētra bija rezultatīvākais mūsu komandā ar 23 gūtiem punktiem. Ceturtdaļfināla pretiniece vēl nav zināma.

«Jelgava/LLU» regulārās sezonas turnīru noslēdza otrajā vietā, apliecinot, ka arī šajā sezonā ir viena no galvenajām favorītēm uz čempiontitulu. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā jelgavnieki pretī dabūja 15. vietā palikušo Bauskas komandu, pret kuru mūsējie bija neapšaubāmi favorīti. To Gata Justoviča vadītā komanda apliecināja pirmajā spēlē Jelgavā, kad pretiniekiem nebija nekādu variantu, un mājinieki vēl arī paspēja iepriecināt līdzjutējus ar 100 punktu sasniegšanu - 100:63.

Iespējams, pēc graujošās uzvaras pirmajā spēlē Bauskā mača ievadā nedaudz pietrūka koncentrēšanās, kā rezultātā pretinieki pēc desmit minūtēm pat ieguva četru punktu pārsvaru - 17:21. Būtiski lauzt spēles gaitu jelgavnieki nespēja, un mājinieki turpināja turēties līdzi rezultātā, saglabājot arī nelielu pārsvaru pēc 20 nospēlētām minūtēm - 40:43.

Jau iepriekš vairākas reizes esam rakstījuši, ka Jelgavas komanda šajā sezonā izceļas ar spēju krietni uzlabot savu sniegumu. Tas notika arī šajā gadījumā - trešajā ceturtdaļā jelgavnieki guva 31 punktu un pēc 30 minūtēm bija vadībā ar 72:64. Pēc šāda pavērsiena Bauskas vienība atgūties vairs nespēja, «Jelgava/LLU» nebija apturama, vēl 30 gūti punkti, kā rezultātā beigās pat itin pārliecinoša uzvara ar 102:87.

Salvis Mētra bija rezultatīvākais ar 23 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm. 20 punktus guva Uldis Feldmanis. Ceturtdaļfināla pretinieki jelgavniekiem vēl nav zināmi, jo mūsu komanda kā pirmā sasniegusi ceturtdaļfinālu.

0.34866809844971 56(0) - 0.24811553955078 2024.04.19. 16:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42817 ip: 172.69.59.71 usememcache: 1