7

«Zemgalei/LLU» finālsērijā jau 0:2

Raksts publicēts: 2018.03.14. 07:22:49
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) finālā aizvadīta otrā spēle, un «Zemgale/LLU» viesos Rīgā pēc neveiksmīga spēles sākuma vairs nespēja atspēlēties un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:4, pretinieku pārākumu atzīstot otro vakaru pēc kārtas. Finālsērija turpināsies 16. martā Jelgavas ledus hallē.

Katrai no komandām bija nedaudz atšķirīgs ceļš līdz čempionāta finālam. «Zemgale/LLU» parūpējās par lielu pārsteigumu un sešās spēlēs no turpmākās cīņas izslēdza regulārās sezonas spēcīgāko komandu un Latvijas kausa ieguvēju «Mogo», savukārt pagājušās sezonas čempione «Kurbads» apliecināja savu favorītu statusu un piecās spēlēs tika galā ar Liepājās hokejistiem. Vakar sērijas pirmajā spēlē Rīgā mājinieki savu pārākumu spēja apliecināt tikai spēles papildlaikā (3:2).

Līdzīgi kā pusfinālsērija Valērijs Kuļibaba turpināja uzticēties abiem vārtsargiem, un otrdienas vakarā vārtos stājās Reinis Petkus. Jāsaka, ka šajā reizē spēles sākums bija neveiksmīgs, un piektajā minūtē pretiniekus vadībā izvirzīja Mārcis Zembergs (0:1). Mājinieki turpināja spēlēt aktīvi, doties pēc otrajiem vārtiem, kas izdevās jau septītajā minūtē, ar precīzu metienu izceļoties Martinam Lavrovam (0:2). Pēc šāda pavērsiena «Zemgale/LLU» spēja saņemties un izlīdzināt spēli. Ļoti svarīgus vārtus perioda izskaņā guva Artjoms Ogorodņikovs, tādējādi pēc 20 minūtēm viesi iedzinējos ar 1:2.

Otrajā periodā katra no komandām pa reizei uzspēlēja skaitliskajā vairākumā, ko izmantot nespēja. «Zemgale/LLU» hokejistiem bija problēmas ar vārtu gūšanas momentu veidošanu, pa vārtiem periodā tika izpildīti tikai seši metieni, bet veiksmīgi spēlēja vārtsargs Petkus, kā rezultātā arī pēc 40 minūtēm jelgavnieki bija vienu vārtu attālumā. Trešā perioda pirmajā daļā spēles likteni izšķīra Toms Hartmanis, kurš guva divus bezatbildes vārtus un sniedza mājiniekiem 4:1 pārsvaru. «Zemgale/LLU» vairs atgūties nespēja un piedzīvoja otro zaudējumu sērijā - 1:4.

16. martā Jelgavas ledus hallē pulksten 19.40 komandas savā starpā tiksies trešo reizi. Par čempioni kļūs komanda, kas izcīnīs četras uzvaras.

0.31639099121094 58(0) - 0.20850920677185 2024.03.29. 09:03 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42706 ip: 172.70.134.156 usememcache: 1