Čili

Jelgavas džudistiem otrā vieta meistarsacīkstēs

Raksts publicēts: 2018.03.12. 15:45:44
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

10.martā Jelgavas sporta hallē notika Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes "Džudo olimpiskās cerības". Starptautiskā sporta notikuma mērķis ir popularizēt džudo sporta veidu un noskaidrot labākos cīkstoņus attiecīgās vecuma grupās. Jelgavnieki turnīrā izcīnīja 5 zelta, 2 sudraba un 8 bronzas medaļas.

Jelgavas sacensībām "Džudo olimpiskās cerības" pieteikušies bija ap septiņdesmit sportistu no Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas sporta klubiem.

Jelgavas komandā piedalījās visu četru sporta skolas treneru– Gunta Malēja, Kima Usačeva, Marinas Mazures un Sergeja Vasjkova audzēkņi.

Treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja sportisti cīnījās visās vecuma kategorijās un ieguva medaļas -  divas zelta, vienu sudraba un četras bronzas. Vecuma grupā U-10 svara kategorijā līdz 24kg par čempionu kļuva Artjoms Marčenko, svara kategorijā līdz 28 kg trešo vietu ieguva Toms Saulīte, svara kategorijā līdz 30 kg bronza medaļu ieguva Markus Pafrats. Vecuma grupā U-12 trešo vietu svara kategorijā līdz 46 kg izcīnīja Ričards Zorovs. Vecuma grupā U-14 starp meitenēm otro vietu ieguva Anastasija Isajeva svara kategorijā līdz 36 kg. Vecākajā vecuma grupā U-18 par čempionu svara kategorijā līdz 73 kg kļuva Marks Sutika, bet Maksims Kuzmenko svara kategorijā līdz 66 kg ieguva bronzas medaļu.

Vērā ņemamus rezultātus izcīnījas ar Sergeja Vasjkova un Marinas Mazures audzēkņi. Vecuma grupā U-10 zelta apvalvojumu izcīnīja Dmitrijs Žukauskis (-42 kg) un Arnolds Losans (+42kg), vecuma grupā U-16 zeltu ieguva Ērika Tjurina (-63 kg). Otro vietu vecuma grupā U-16 izcīnīja Elizabete Muntjane (-63 kg). Bronzas medaļas ieguva Maksims Solovjovs (U-10, līdz 26 kg), Vlada Baranova (U-14, līdz 40 kg), Artjoms Grigorjevs (U-14, līdz 32 kg) un Aleksandrs Gerasimovs (U-16, līdz 66 kg).

Komandu kopvērtējumā Jelgavas džudisti ieguva otro vietu, līdz ar to otrās vietas kauss palika Jelgavā. Par čempionu komandu kļuva Liepājas sporta skola, taču Latvijas spēcīgākā komanda Kuoday šoreiz palika trešajā vietā.

DELFI.lv ziņas
  ZZS interešu lokā ZM, AM, SM un VARAM
  Krjačekam daļēji piederošais 'Alkom-Trans' regulāri uzvarējis pašvaldību un valsts iestāžu iepirkumos
  Par bruņotu laupīšanu Kauguru pasta nodaļā aizturēti divi vīrieši
  Sola drīzumā uzlabot nosūtījumu izrakstīšanu e-veselībā
  Tiesai nodod lietu par divu cilvēku turēšanu kalpībā un ekspluatēšanu
  Rīgas domes opozīcija mēģinās atlaist Ušakovu
  JKP ir gatava uzņemties atbildību par IeM, IZM un VARAM vai SM

0.50069403648376 56(0) - 0.31642293930054 2018.12.14. 18:02 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42688 ip: 54.167.15.6 usememcache: 1