Fanija

FK «Jelgava» iekļūst «Virslīgas kausa» pusfinālā

Raksts publicēts: 2018.03.10. 08:30:48
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Piektdienas vakarā Skonto hallē FK «Jelgava» uzsāka cīņu par «Virslīgas kausu» futbolā, pēcspēles sitienu sērijā pārspējot FK «Liepāja/Mogo» ar rezultātu 4:1 un iekļūstot turnīra pusfinālā, informē FK «Jelgava».

Pirmā puslaika sākumā Liepājas komanda rādīja pārliecinošu spēli, taču puslaika gaitā abas komandas apmainījās ar vairākiem uzbrukumiem, bet nevienai no komandām tā arī neizdevās gūt vārtus. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0. Otrajā puslaikā Jelgavas komanda rādīja pārliecinošu spēli, dominējot spēles laukumā, taču pamatlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem. Tam sekoja 11 metru sitienu sērija, spēli noslēdzot ar rezultātu 4:1 FK «Jelgava» labā.

«Virslīgas kausa» turnīrs ir pēdējās pārbaudes spēles pirms «SynotTip» Virslīgas sezonas, un tajā startē visi astoņi gaidāmās «SynotTip» Virslīgas sezonas klubi: FK «Ventspils», «RFS», FK «Liepāja/Mogo», FK «Valmiera Glass/ViA», FK «Metta/LU», «Riga FC», «Spartaks Jūrmala» un FK «Jelgava». «Virslīgas kausa» izcīņa tiks aizvadīta pēc izslēgšanas spēļu principa, sākot ar ceturtdaļfināliem, taču arī katras kārtas zaudētāji turpinās aizvadīt spēles, līdz ar to katra komanda triju nedēļu laikā aizvadīs trīs mačus.

Nākamo spēli FK «Jelgava» šajā turnīrā aizvadīs 16. martā pret «RFS».

Savukārt «SynotTip» Virslīgas sezonu FK «Jelgava» iesāks 1. aprīlī ar spēli pret «Spartaks Jūrmala», bet 6. aprīlī paredzēta spēle pret Ventspils komandu.

0.30987286567688 56(0) - 0.21172666549683 2024.04.19. 15:41 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42672 ip: 172.69.7.75 usememcache: 1