Jadviga

«Biolars/Jelgava» zaudē galvaspilsētas klubam

Raksts publicēts: 2018.02.18. 08:18:21
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā 12. zaudējumu šosezon piedzīvoja «Biolars/Jelgava», kas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā aizvadīja tikai vienu patiešām labu setu un četru setu spēlē piekāpās galvaspilsētas komandai «RTU/Robežsardze». Rīdzinieki punktus šajā spēlē sadalīja diezgan līdzīgi.

Piecas spēles līdz regulārās sezonas noslēgumam «Biolars/Jelgava» ar bilanci 10-11 atradās turnīra tabulas astotajā vietā 14 komandu konkurencē. Tieši astoņas komandas piedalīsies izslēgšanas turnīra sacensībās, sākot ar ceturtdaļfināla fāzi. Tuvāko sekotāju «Jarvamaa» jelgavnieki apsteidza par trīs uzvarām, bet vakara pretinieki atradās vienu pozīciju augstāk ar bilanci 11-10 un bija vienīgā vēl patiešām reāli apsteidzamā komanda, lai ceturtdaļfinālā izvairītos no spēles ar regulārā turnīra uzvarētāju.

Mača pirmajā setā jelgavniekiem bija ļoti vājš uzbrukumu realizācijas procents (30.8%), kas liedza pacīnīties par uzvaru setā, lai arī pretinieki lielus brīnumus laukumā nedemonstrēja - 20:25. Spēle kā pa viļņiem «Biolars/Jelgava» bijusi raksturīga visas sezonas gaitā, pie tam tas novērots arī iepriekšējās sezonās. Otro setu mūsējie jau aizvadīja krietni labāk - bija teicama serve, ļoti labs uzbrukums, un tas viss ļāva gūt panākumu otrajā nogrieznī ar graujošu 25:17.

Lielāko treša seta daļu «Biolars/Jelgava» bija iedzinējos ar četriem punktiem, bet izskaņā izdevās parūpēties par saspringtu galotni - diemžēl minimāls zaudējums ar 23:25. «RTU/Robežsardze» pārliecinošāku sniegumu demonstrēja arī spēles ceturtajā setā, apliecinot savu nelielo favorītu statusu un uzvarot ar 25:19.

Ar 12 punktiem mūsu komandā rezultatīvākais bija pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns, pa 11 punktiem guva Aigars Sniedzāns un Kārlis Pauls Levinskis, bet vēl desmit pievienoja Vitālijs Cinne. Ar deviņiem punktiem spēli pabeidza Andris Zadovskis, bet astoņiem - Mārcis Jirgensons.

24. februārī Jelgavas volejbolisti viesosies pie Lietuvas komandas «EMI SM Dubysa». Mača sākums paredzēts pulksten 17.

0.28345203399658 56(0) - 0.19711947441101 2024.04.18. 09:35 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42458 ip: 172.70.127.85 usememcache: 1