Bārbala

«Zemgale/LLU» ar trim maiņām apspēlē «Prizmu» (2)

Raksts publicēts: 2018.01.24. 09:08:25
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Volvo ledus hallē Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas noraidījumiem bagātākajā spēlē «Zemgale/LLU», spēlējot ar trim maiņām, ar rezultātu 2:1 pieveica Rīgas «Prizmu». Pa vārtiem šajā spēlē guva Vjačeslavs Minajevs un Reinis Švēdenbergs. 27. janvārī mūsējiem spēle Jelgavas ledus hallē.

Jelgavas hokejisti iepriekšējā spēlē ar 2:6 bija zaudējuši pagājušas sezonas čempioniem, bet pret šīvakara pretinieci bija pozitīva bilance, uzvaras izcīnot visās četrās savstarpējās spēlēs. Nelielas bažas radīja fakts, ka viesi cīnījās tikai ar trim maiņām, jo palīdzēt nevarēja virkne hokejistu, tostarp, vairāki vadošie hokejisti. Rīgas komanda tikmēr bija noformējusi pilnas četras maiņas, kas mūsējiem solīja fiziski sarežģītu spēli.

Mača pirmajā trešdaļā rīdzinieki parūpējās par to, lai viesiem būtu vieglāk - nopelnīti pieci noraidījumi un lielu perioda daļu «Zemgale/LLU» spēlēja vairākumā. Pirmos vārtus mūsējie guva astotajā minūtē, kad tiesneši Vjačeslava Minajeva vārtu guvumu ieskaitīja pēc atkārtojuma noskatīšanās. 16. minūtē pēc Reiņa Švēdenberga metiena bija neliels rikošets, un ripa veiksmīgi ielidoja tālajā stūrī - 2:0. Interesanti, ka šādā spēlē abi vārtu guvumi bija komandām spēlējot vienādos sastāvos.

Saraustīta un attiecīgi arī nebaudāma spēle turpinājās otrajā trešdaļā, kad arī par dažiem tiesnešu lēmumiem varēja padiskutēt. Spēle gan praktiski visu laiku risinājās rīdzinieku aizsardzības zonā, jo mājinieki turpināja pelnīt vienu noraidījumu pēc otra. Palielināt rezultāta starpību jelgavnieki nespēja, tādējādi zināma intriga saglabājās pirms izšķirošā perioda, kuru mājinieki varēja uzsākt lielajā skaitliskajā vairākumā. Jāpiemin, ka 40 minūšu laikā komandas kopā bija nopelnījušas 21 noraidījumu.

Arī trešā trešdaļa bija tikpat saraustīta, un treneri bieži vien izrādīja vēlmi aprunāties ar spēles tiesnešiem. Perioda otrajā daļā trīs noraidījumus pēc kārtas nopelnīja jelgavnieki, un 55. minūtē Ēriks Bisenieks atgrieza intrigu šajā spēlē - 1:2. «Zemgale/LLU» atlikušajās spēles minūtē ieguva ripas kontroli un principā nedeva rīdziniekiem nekādas iespējas izlīdzināt rezultātu. Ar šo uzvaru jelgavnieki garantējuši vietu izslēgšanas spēļu turnīrā.

27. janvārī «Zemgale/LLU» aizvadīs nākamo spēli, kad Jelgavas ledus hallē pulksten 16.15 uzsāks spēli pret HS «Rīga».

lasīt komentārus (2)

0.10227394104004 55(0) - 0.014853954315186 2024.04.25. 15:26 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42200 ip: 172.71.190.219 usememcache: 1