7

Divi BJSS sportisti kļūst par Latvijas čempioniem

Raksts publicēts: 2018.01.17. 08:51:09
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Rīgas Hanzas vidusskolā nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts pieaugušajiem džudo un Latvijas meistarsacīkstes džudo U-18 grupā. Divi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi – Milēna Rinkeviča un Maksims Jeļinskis – kļuvuši par Latvijas čempioniem.

Kopumā abos čempionātos piedalījās 124 džudisti, tostarp 14 BJSS treneru Kima Usačeva, Gunta Malēja un Marinas Mazures audzēkņi.

Treneris K.Usačevs stāsta, ka M.Rinkeviča par čempioni kļuva svara kategorijā līdz 63 kilogramiem, uzvarot trīs cīņas. Bet M.Jeļinskis izcīnīja čempiona titulu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Latvijas čempionātā 2. vietu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem izcīnīja Roberts Kabanovs, bet 3. vietu svara kategorijā līdz 81 kilogramam – Juris Putins.

«Reizē ar Latvijas čempionātu šogad notika arī Latvijas meistarsacīkstes U-18 grupā, kurās mūsu Vladimirs Ščerbakovs svara kategorijā līdz 50 kilogramiem izcīnīja 3. vietu, bet Daniils Troščenkovs svara kategorijā līdz 50 kilogramiem un Ņikita Skorbenko svara kategorijā līdz 73 kilogramiem izcīnīja 5. vietu,» stāsta K.Usačevs.

Viņš ar savu audzēkņu rezultātu ir apmierināts. «Šīs bija pirmās sacensības jaunajā sezonā pēc trīs mēnešu pārtraukuma un, manuprāt, rezultāti ir ļoti labi,» tā K.Usačevs.

AUTOdoc.lv

0.13287591934204 57(0) - 0.030453681945801 2024.03.28. 22:18 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=42128 ip: 172.71.222.242 usememcache: 1