FOTOSTĀSTS

«Zemgale/LLU» zaudē «Kurbadam»

Raksts publicēts: 2017.12.03. 09:02:47
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā sešu uzvarētu spēļu sērija pārtrūkusi «Zemgale/LLU». Jelgavas ledus hallē mājinieki netika galā ar pieredzējušā Jāņa Sprukta meistarību, kuram vārti un divas rezultatīvas piespēles, un zaudēja «Kurbadam» ar 2:5. 6. decembrī Jelgavā viesosies «Prizma».

Pirms vakara spēles «Zemgale/LLU» bija uzvarējusi sešas spēles pēc kārtas, kā rezultātā izdevās pakāpties uz trešo vietu turnīra tabulā un krietni pietuvoties arī līderēm. Diemžēl veselības problēmu dēļ arī šajā vakarā kopā ar komandu nevarēja būt leģendārais Latvijas hokeja treneris Haralds Vasiļjevs. Blakus trenerim Valērijam Kuļibabam uz Jelgavas vienības soliņa atradās Haralda dēls, ilggadējais Latvijas izlases spēlētājs, Herberts Vasiļjevs.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm pretinieki ieguva inicatīvu, daudz meta pa jelgavnieku vārtiem, bet pārliecinošu spēli demonstrēja Rihards Cimermanis. Vienā no epizodēm pretinieku neuzmanību izmantoja Kristaps Millers, kurš izrāvās vienatnē pret vārtsargu, taču apspēlēt Uldi Čalpu nespēja. 17. minūtē mājinieku vārtos lidoja pirmā ripa, kad Deivids Sarkanis vārtu tuvumā nospēlēja ļoti veikli un no neērtās puses raidīja ripu vārtu tālajā devītniekā - 0:1.

Otrā perioda sākumā mūsējiem izdevās veikt spiedienu uz pretinieku vārtiem, un 26. minūtē vārtu priekšā izveidojās burzma, un Olafs Aploks izslidināja ripu starp vārtsarga kājsargiem (1:1). Atlikušajā perioda daļā vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, izceļoties Jānim Spruktam un Rimantam Zeilim (2:2). Perioda beigās Raivis Kurņīgins izcīnīja iespēja izpildīt soda metienu, taču pacietīgi vārtos nospēlēja Čalpa, tādējādi pēc 40 minūtēm neizšķirts.

Izšķirošās trešdaļas 21. sekundē pēc izcilas Sprukta piespēles trešo ripu Cimermaņa vārtos ietrieca Mārtiņš Gipters (3:2). Dažas minūtes vēlāk pēc vēl vienas Sprukta filigrānas piespēles no asa leņķa ripu vārtos raidīja Sandis Zolmanis (4:2). Lauzt spēles gaitu atlikušajā laikā «Zemgale/LLU» vairs nespēja, bet 58. minūtē tukšā vārtu stūrī ripu raidīja Edgars Brancis, pieliekot punktu šim mačam (5:2).

6. decembrī Jelgavas ledus hallē «Zemgale/LLU» pulksten 19.30 uzsāks spēli pret «Prizmu», ko izdevies uzvarēt visās šīs sezonas savstarpējās spēlēs.

DELFI.lv ziņas
  'Manabalss.lv' rīko diskusiju 'Laiks atvērt čekas maisus?'
  Lai augstākās izglītības sistēma strādātu pēc 2020. gada jāpiešķir ap 300 miljoni eiro finansējums
  Uzņēmēju tiesās par izvairīšanos maksāt 58 000 eiro nodokļus
  E-veselība – Atbalsta dienestā vislielākā interese par slimības lapām un receptēm
  Jaunieši paņem 'Stockmann' iepirkuma ratiņus un dodas ar tiem izbraukumā par Vecrīgu
  Pusaudze un trīs vīrieši naktī nolemj iekļūt pamestā dzīvoklī
  Bondars pamet LRA, jo tā kļuvusi par ZZS 'mazo brāli'

1.3051159381866 61(0) - 1.0384135246277 2017.12.18. 20:27 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41819 ip: 54.83.122.227 usememcache: 1