ģimenes locekļi

BK «Jelgava/LLU» turpina ar uzvaru Rīgā

Raksts publicēts: 2017.11.30. 10:51:25
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas regulārās sezonas turnīrā jau astoto uzvaru izcīnījusi «Jelgava/LLU», kas viesos Rīgā otro ceturtdaļu uzvarēja ar 28 punktu pārsvaru, bet visā spēlē sagrāva «BJBS Rīga/Rīdzene» komandu ar rezultātu 109:54. 9. decembrī mūsu komanda spēlēs viesos Saldū.

Pirms trešdienas spēles Jelgavas basketbola komanda pārliecinoši bija pierādījusi, ka arī šajā sezonā cīnīsies par 2. divīzijas zeltu, uzvarot septiņas no pirmajām astoņām spēlēm, kā rezultātā arī pārliecinoši ierindojoties A grupas turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. Arī trešdienas vakara spēlē viesos Rīgā Gata Justoviča vadītā komanda bija pārliecinošā favorītu lomā, ko izdevās arī apliecināt laukumā.

Mača pirmajā ceturtdaļā vēl jelgavnieki pārsvars nebija tik izteikts, un pirmās desmit minūtes viesi uzvarēja ar 23:20. Izšķirošajā izrādījās spēlēs otrā ceturtdaļa, kurā Jelgavas basketbolisti dominēja abos laukuma galos, uzvarēja ceturksni ar iespaidīgu 32:4, tādā veidā arī principā izšķirot spēles likteni - 55:24. Otrajā spēles daļā nekas būtiski laukumā nemainījās, jelgavnieki bija meistarībā izteikti pārāki un izcīnīja graujošu panākumu ar 109:54.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 25 gūtiem punktiem bija pieredzes bagātais Salvis Mētra, kurš pievienoja arī četras bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. 17+8 Uldim Feldmanim, 16 punkti Jēkabam Rozītim, bet labāko spēli karjerā 2. divīzijā aizvadīja Jelgavas basketbola audzēknis Elvis Satovskis, kurš izcēlās ar 13 gūtiem punktiem.

9. decembrī Jelgavas komanda pulksten 19 uzsāks spēli viesos pret vietējiem Saldus basketbolistiem.

LBL 2. divīzija, 29. novembris

BJBS Rīga/Rīdzene - BK Jelgava/LLU 54:109 (20:23, 4:32, 15:27, 15:27)

AUTOdoc.lv

0.3215959072113 56(0) - 0.22681403160095 2024.04.20. 08:07 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41804 ip: 172.69.58.250 usememcache: 1