Rūdis

«Biolars/Jelgava» uzvar arī citu Lietuvas komandu

Raksts publicēts: 2017.11.20. 09:32:37
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Baltijas līgas regulārās sezonas turnīrā otro uzvaru divās dienās izcīnījusi «Biolars/Jelgava». Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) ilgākajā sezonas spēlē jelgavnieki piecos setos pieveica Lietuvas komandu «Raseiniai Norvelita». 2. decembrī mūsējie viesosies pie Tallinas Tehniskās universitātes (TTU).

Sestdien «Biolars/Jelgava» spēlē pret Šauļu volejbolistiem pārtrauca četru zaudējumu sēriju, atgriežoties astoņu labāko komandu skaitās, kas pēc regulārās sezonas noslēgumā piedalīsies izslēgšanas spēļu turnīrā. Arī dienu pēc Latvijas svētkiem bija paredzēta spēle pret Lietuvas komandu, pret kuru jelgavnieki savā laukumā arī bija favorītu lomā.

Mača pirmajā setā jelgavniekiem pagalam vājš bija uzbrukumu realizācijas procents, ko mājiniekiem kompensēja ar labu servi. Ar 25 punktiem uzvarai setā nepietika, bet spraigā galotnē pārāki bija viesi - 27:29. Arī otrajā setā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, tomēr atkal izskaņā nedaudz aukstasinīgāku sniegumu nodemonstrēja Lietuvas volejbolisti - 23:25.

Pēc diviem sarežģītā cīņā uzvarētiem setiem lietuvieši vairs tik stabilu sniegumu nerādīja, kā rezultātā nākamajos divos setos jelgavnieki izrādījās spēcīgāki itin pārliecinoši - 25:19 un 25:21. Izšķirošajā setā izvērtās īsts trilleris, kurā atkal bija jāspēlē ilgāk nekā varēja gaidīt, «Biolars/Jelgava» izrādoties pārākiem ar 21:19 un iegūstot divus punktus.

Rezultatīvākais šajā vakarā ar 21 punktu bija Viktors Koržeņevics, bet 17 punktus pievienoja ierastais uzbrukuma līderis Kārlis Pauls Levinskis. Veiksmīga spēle arī otrā tempa uzbrucējam Vitālijam Cinnem, kurš sakrāja 20 punktus un bija otrs rezultatīvākais komandā.

Nākamo spēli «Biolars/Jelgava» aizvadīs 2. decembrī viesos pret Tallinas Tehniskās universitātes komandu. Mača sākums ieplānots pulksten 18.

0.28590202331543 56(0) - 0.19116568565369 2024.04.17. 01:52 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41733 ip: 172.69.59.100 usememcache: 1