Georgs

«Zemgale/LLU» zaudēja spēlē pret «Mogo»

Raksts publicēts: 2017.10.29. 08:54:05
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā vienu punktu ieguvusi «Zemgale/LLU», kas sestdienas vakarā Jelgavas ledus hallē nenoturēja minimālu pārsvaru un papildlaikā ar 2:3 piekāpās čempionāta vicelīderei «Mogo». Pa vārtiem guva Ivans Ribčiks un Imats Ļeščovs. 1. novembrī uz Jelgavu brauks Liepājas komanda.

«Zemgale/LLU» šajā sezonā «Mogo» vienībai jau divas reizes bija zaudējusi, pēdējā spēlē gan pretinieku pārsvaram esot minimālam. Diemžēl šajā sezonā Jelgavas vienības stabilitāte izpaužas tajā, ka uzvarētas visas spēles pret piektajā un sestajā vietā esošām komandām, bet vēl ne reizi nav izdevies pieveikt pirmā trijnieka komandas. Sestdienas vakarā pret «Mogo» jelgavnieki bija ļoti tuvu tam, lai beidzot to spētu paveikt.

Jelgavas vienības vārtsargs Rihards Cimermanis pēc iepriekšējā spēlē izcīnītās 2:0 uzvaras sacīja, ka pēdējā laikā komanda daudz strādājusi pie aizsardzības uzlabošanas, un arī pret «Mogo» mača pirmajā trešdaļā rezultāts bija redzams, tiesa, arī pašiem jelgavniekiem gūt vārtus neizdevās, tāpēc pēc 20 minūtēm tablo vēstīja ne pārāk aizraujošu 0:0 neizšķirtu.

Arī otrajā periodā pārliecinošu sniegumu demonstrēja mājinieku vārtsargs Reinis Petkus, kurš pāris reizes glāba komandu, bet 30. minūtē Ivans Ribčiks atklāja spēles rezultātu, izvirzot «Zemgale/LLU» vadībā (1:0). Perioda beigās mūsēje nopelnīja divus noraidījumus, varonīgi cīnījās trijatā pret pieciem, bet sekundi pēc tam, kad bijām pilnā sastāvā, Pauls Zvirbulis izlīdzināja rezultātu - 1:1.

52. minūtē Imans Leščovs atkal sniedza minimālu handikapu Jelgavas komandai, taču dažas minūtes vēlāk viens no viesu uzbrukuma līderiem Elviss Želubovskis panāca 2:2. Papildlaikā nedaudz veiksmīgāki bija Rīgas vienības hokejisti, un 63. minūtē viesiem divus punktus izrāva Rūdolfs Prūsis - 2:3.

1. novembrī Jelgavas ledus hallē «Zemgale/LLU» aizvadīs spēli pret «Liepāja/Optibet». Mača sākums pulksten 19.30.

0.37389397621155 56(0) - 0.27806758880615 2024.04.23. 12:13 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41550 ip: 172.69.6.90 usememcache: 1