Ritvaldis

«Zemgale/LLU» uzvar pretiniekus

Raksts publicēts: 2017.10.26. 08:30:46
Raksta autors: jelgavasvēstnesis.lv

Trīs zaudējumu sēriju trešdienas vakarā Jelgavas ledus hallē pārtrauca «Zemgale/LLU», kas, lielisku spēli aizvadot komandas vārtsargam Rihardam Cimermanim, ar rezultātu 2:0 pieveica HS «Rīga». Pa vārtiem mājinieku labā guva Olafs Aploks un Kristaps Millers. 28. oktobrī Jelgavā viesosies HK «Mogo».

«Zemgale/LLU» pirms šīvakara spēles bija zaudējusi trīs spēles pēc kārtas, kā rezultātā jau atradās vairāku uzvaru attālumā no labāko trijnieka, taču itin droši bija priekšā piektajā un sestajā vietā esošajām Rīgas komandām. HS «Rīga» vienību jelgavnieki šajā sezonā bija apspēlējuši abās savstarpējās spēlēs, tiesa, abas spēles bija ļoti sarežģītas - vienā no mačiem panākums izcīnīts tikai pēcspēles metienu sērijā, bet otrajā tikšanās reizē minimāla uzvara ar 4:3.

Mača pirmās trešdaļas ievadā abas komandas spēlēja itin haotisku hokeju. Pakāpeniski iniciatīvu un ripas kontroli ieguva «Zemgale/LLU», kura gan pagalam neveiksmīgi darbojās pirmajā skaitliskajā vairākumā. Arī pēc tam ik pa brīdim jelgavnieki ilgāku laiku spēja nostāties pretinieku aizsardzības zonā, bet pārliecinoši pretinieku vārtos darbojās jelgavnieks Denijs Romanovskis. Perioda otrajā daļā nedaudz aktīvāki bija rīdzinieki, arī mājinieku vārtsargam Rihardam Cimermanim demonstrējot stabilu sniegumu, kā rezultātā pēc pirmās trešdaļas tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Arī otrajā periodā abām komandām nevedās spēle uzbrukumā, bija daudz brāķa saspēlē. Nedaudz labāki pāris momenti bija jelgavniekiem, tomēr izcilu sniegumu vārtos demonstrēja Romanovskis. Pirmos vārtus spēlē skatītāji sagaidīja 38. minūtē, kad Olafs Aploks iesāka mājinieku pretuzbrukumu, pats paspēja aizlidot līdz pretinieku vārtiem, sekoja piespēle no Laura Ranceva, un Olafs raidīja ripu vārtu tuvajā augšējā stūrī, pēc otrās trešdaļas sniedzot jelgavniekiem minimālu 1:0 pārsvaru.

Trešajā periodā jelgavnieki turpināja disciplinēti spēlēt aizsardzībā, kad vajadzēja, komandai pārliecību sniedza vārtsargs Cimermanis, tāpēc rezultāts ilgāku laiku nemainījās. 57. minūtē vēl viens labs pretuzbrukums, kura noslēgumā Kristaps Millers pagriezienā izslidināja ripu starp Romanovska kājsargiem - 2:0 un svarīgi trīs punkti turnīra tabulā, kas ļauj nostiprināties ceturtajā pozīcijā.

«Protams, ja mēs uzvaram, tas vienmēr ir pozitīvi. Bija mums zaudējumu sērija, divas ļoti negatīvas spēles Liepājā, kurās ielaidām daudz vārtus. Mēs patiešām daudz analizējām šīs spēles. Jā, ielaidām septiņus astoņus vārtus tajās spēlēs, bet sapratām, ka daudzi vārti bija pēc individuālajām kļūdām. Šovakar primārais bija sakārot spēli aizsardzība, redzam ir nullīte ielaistajos vārtos, tāpēc viss izdevās. Daudz palīdzēja visa komanda kopumā, lai es neielaistu vārtus. Katrā periodā bija pa kādam labam momentam, kad vajadzēja glābt, bet kopumā visi labi spēlējām aizsardzībā. Domāju, ka šajā spēlē spērām soli uz priekšu,» tā pēc mača sacīja Jelgavas komandas vārtsargs Rihards Cimermanis.

28. oktobrī «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē plkst. 16 uzsāks spēli pret «Mogo».

0.11579298973083 55(0) - 0.020104169845581 2024.04.24. 19:56 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41519 ip: 172.69.58.77 usememcache: 1