7

«Zemgale/LLU» piekāpjas čempionei

Raksts publicēts: 2017.10.01. 08:05:47
Raksta autors: jelgavasvestnesis.lv

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas ietvaros otro zaudējumu sestdienas vakarā piedzīvoja «Zemgale/LLU», kas ar rezultātu 1:3 viesos piekāpās pagājušās sezonas čempionei «Kurbads». Jelgavas komandas sastāvā ar vienīgo precīzo metienu izcēlās baltkrievu leģionārs Ivans Ribčiks.

Pirms dažām dienām «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē izcīnīja smagu uzvaru papildlaikā pret «Prizmu», tādējādi iekļūstot Latvijas kausa izcīņas pusfinālā. Optibet Hokeja līgas turnīrā šosezon līdz spēlei pret čempioni jelgavnieki bija izcīnījuši divas uzvaras un piedzīvojuši vienu zaudējumu, kas deva vietu turnīra tabulas vidusdaļā, tiesa, mūsējie aizvadījuši par vienu spēli mazāk nekā citas komandas, jo maču pret liepājniekiem neaizvadījam tehnisku problēmu dēļ Jelgavas ledus hallē.

Lai gan arī šajā sezonā «Kurbads» neapšaubāmi ir viena no finansiāli spēcīgākajām komandām un noteikti cīnīsies par titula nosargāšanu, tomēr sezonas ievadā četrās spēlēs čempione bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru. Jāatzīmē, ka šosezon klubs vairs nebāzējas Ogrē, bet gan pārcēlies uz Rīgu, kur uzcelta jauna ledus halle. Tāpat arī šajā gadā vienībā pulcēti vairāki pieredzes bagāti hokejisti, kuri karjeras laikā daudzas sezonas pavadījuši augstākā līmenī.

Mača sākums «Zemgale/LLU» padevās lielisks, un jau pirmajās divās ar pusi minūtēs pretinieki nopelnīja divus noraidījumus, drīz vien lielo skaitlisko vairākumu realizējot Ivanam Ribčikam (1:0). Diemžēl turpinājumā disciplīna pievīla arī jelgavniekus, bet mājinieki sodīja vēl spēcīgāk - gūti vārti gan piecatā pret trim, gan piecatā pret četriem, kā rezultātā «Zemgale/LLU» pēc Mārtiņa Giptera un Jāņa Straupes vārtiem jau nonāca iedzinējos ar 1:2.

Pirmās trešdaļas atlikušajā daļā rezultāts vairs nemainījās, taču 26. minūtē Sandis Zolmanis guva trešos vārtus, pretiniekiem atkal spējot izmantot vairākumu (1:3). Arī atlikušajā spēles daļā komandas daudz spēlēja nevienādos sastāvos, «Zemgale/LLU» pēdējās 37 sekundes darbojās bez vārtsarga, kas neļāva izglābties, un rezultāts uz tablo vairs nemainījās (1:3).

3. oktobrī pulksten 19 Volvo ledus hallē «Zemgale/LLU» sāks spēli pret šosezon jau divreiz uzvarēto «Prizmu», kas līdz šim čempionātā spēlējusi bez uzvarām.

0.2848699092865 58(0) - 0.18152809143066 2024.03.29. 01:36 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41310 ip: 172.70.39.97 usememcache: 1