Jurģis, Juris,
Georgs

«Zemgale/LLU» iekļūst pusfinālā

Raksts publicēts: 2017.09.28. 08:48:42

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā uzvaru trešdienas, 27. septembra vakarā izdevās izcīnīt «Zemgale/LLU» hokejistiem, kuri Jelgavas ledus hallē pieveikt Rīgas «Prizmu».

«Zemgale/LLU» 2016./2017. gada sezonu uzsāka ar spēli tieši pret «Prizmu», toreiz jelgavniekiem savā laukumā Optibet Hokeja līgas regulārās sezonas spēlē spējot izcīnīt uzvaru ar 3:1. Turpinājumā Haralda Vasiļjeva vadītā komanda pēcspēles metienu sērija pieveica HS «Rīga», bet bezcerīgi ar 0:4 piekāpās «Mogo». 23. septembrī Jelgavā vajadzēja viesoties Liepājas hokejistiem, taču spēles rītā ledus halles tehniskie darbinieki saprata, ka mačs notikt nevarēs, jo tam nebija gatavs ledus.

Jelgavā «Zemgale/LLU» uzņēma «Prizmu», kas piedzīvojusi četrus zaudējumus četrās OHL spēlēs. Viesi pirmie izvirzījās vadībā – precīzs bija Edgars Lipsbergs – 0:1. Otrajā periodā Kristaps Millers panāca izlīdzinājumu – 1:1. Noslēdzošajā periodā uz «Prizmas» vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko Ričards Bernhards nerealizēja, taču jau pēc divarpus minūtēm Lauris Rancevs izvirzīja jelgavniekus vadībā, realizējot vairākumu – 2:1.

Perioda beigās Livars Lāns saņēma noraidījumu par bīstamo spēli ar augsti paceltu nūju un šķita, ka cīņa jau zaudēta, taču savs viedoklis bija Edgaram Lipsbergam, kurš mazākumā izlīdzināja rezultātu, kad atlika spēlēt 1:21 minūti – 2:2. Tomēr rīdzinieku cerībām izcīnīt pirmo uzvaru sezonā nebija lemts piepildīties – papildlaika vidū Olafs Aploks guva vārtus un ieveda jelgavniekus pusfinālā – 3:2.

Zemgale/LLU – Prizma 3:2 (0:1; 1:0; 1:1, 1:0)
Vārti: E.Lipsbergs (Popens, Apfelbaums) 0:1, 34:46 Millers (Rancevs, Potāpovs) 1:1, 46:01 Rancevs (Potāpovs, Minajevs) 2:1, 58:39 E.Lipsbergs (Freimanis, maz.) 2:2, 62:26 Aploks (Bernhards, Gelažis) 3:2
Vārtsargi: Petkus – Lūsiņš

Latvijas kausa pusfinālā Jelgavas hokejisti tiksies ar Rīgas «Mogo», bet nākamā spēle jelgavniekiem 30. septembrī pulksten 16 viesos pret pagājušās sezonas čempioni «Kurbadu».

0.27175283432007 56(0) - 0.17276072502136 2024.04.23. 16:33 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=41285 ip: 172.70.130.90 usememcache: 1