FOTOSTĀSTS

Triāla čempionāta 2.posmā uzvar Grīnfelds

Raksts publicēts: 2017.06.14. 09:39:44
Raksta autors: Jelgavniekiem.lv

Svētdien "Priežkalnos", Ozolnieku novadā, notikušajā Latvijas triāla čempionāta 2.posmā par pārliecinošu uzvarētāju kļuva „Agarska triāla kluba” pārstāvis Andris Grīnfelds, 2.vietā atstājot Kristeru Einasu no Grobiņas un trešajā – Niku Alksni („Viking Trial”).

Šādā secībā šie trīs triālisti finišēja arī iepriekšējā posmā, līdz ar to saglabājot pozīcijas arī gada kopvērtējumā.

B grupā uzvaru svinēja Arvis Alksnis („Viking Trial”), 2.vietā ierindojoties Dainim Vītoliņam („MT skola”).

C grupā rezultāti gana intriģējoši - svētdien uzvaru izcīnīja viesis no igaunijas Vallo Poder ar 41 s.p, taču Daniels Grinkevičs („Agarska triāla klubs”), kurš startē tikai pirmo sezonu, atpaliekot par 14 soda punktiem, ieguva 2.vietu. Trešais Artis Alksnis („Viking Trial”) ar 70 s.p. Grupas kopvērtējumā pēc diviem posmiem šobrīd Artis ar Danielu ar 32 punktiem dala pirmo otro vietu. Ar 20 punktiem trešo, ceturto dala Vallo un veterāns Guntars Mateuss („Grobiņas MK”).

D grupā šoreiz dominēja igauņi. Pirmais Klaus Somelar, trešais Tonis Ross. Starp viņiem iespraucās un otro vietu izcīnīja Mareks Robežnieks („AKA TEAM”). „Agarska TK” braucēji Rainers Pīrāgs – ieguva 7.vietu, Ketija Agarska palika devītā, kas kopvērtējumā dod Raineram ceturto, bet Ketijai septīto vietu.

Vēl jāpiemin piecgadīgais Adrians Grīnfelds, („Agarska Triāla Klubs”) kurš pēc diviem posmiem Mini grupā atrodas ceturtajā pozīcijā. Pirmā šai grupā meitene Lote Kurpniece („LRK Sigulda”).

Elektro motociklu grupā pirmais Agnis Alksnis („Viking Trial”), bet Jauniešu grupā Renārs Atvars („MT skola”).

Vienlaicīgi ar triālu svētdien Priežkalnos notika arī ekstrēmās moto daudzcīņas sacensības, kas sastāvēja no divām daļām - triāla un ātruma testiem, kur ietilpa krosa tests, apvidus tests un ekstrēmais tests.

Piedalījās 20 dalībnieki divās grupās - Pro un Iesācēji.

Triāla sadaļu Iesācēju klasē uzvarēja Artūrs Irbe, 2.vietā paliekot Rolandam Neimanim, 3.vietā - Oļegs Akulis.

Pro klasē 1.vietā triāla veterāns Lauris Klēbahs, aiz viņa - titulētais enduro braucējs Lauris Ērmanis, bet 3.vietā ierindojās Armands Frīdenbergs.

Daudzcīņas kopvērtējumā par absolūti labāko kļuva Lauris Ērmanis.

Jāatgādina, ka Latvijas čempionāts šogad notiek piecos posmos. Nākamais Ugālē 15.jūlijā un to organizē Triāla Klubs Karters.

Bet jau nākamajā nedēļā 17.-18.jūnijā Tapā notiks Baltijas triāla čempionāts.

"Agarska Triāla klubs" pateicasOzolnieku novada domei, Jelgavas Sporta servisa centram, arī Grīnfeldu ģimenei, Raivim Kurpniekam un visiem pārējiem, kas ieguldīja spēkus sacensību organizēšanā.

DELFI.lv ziņas
  Nīcas pagastā atrod mežā apmaldījušos sievieti
  Nopludinātais latviešu valodas eksāmens: aizdomās tur kādu Rīgas vidusskolas amatpersonu
  Pieņem Veselības aprūpes finansēšanas likumu obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanai
  Par Austrumu slimnīcas vadītāju iecelts Imants Paeglītis no CSDD
  Aizdegoties dīvānam, Vaiņodē cietis vīrietis
  Policija lūdz palīdzību iespējamo laupītāju meklēšanā

0.91087818145752 60(0) - 0.54782509803772 2017.12.14. 22:58 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=40565 ip: 54.83.122.227 usememcache: 1