Mirta,
Ziedīte

«Zemgale/LLU» pusfinālu sāk ar zaudējumu Ogrē

Raksts publicēts: 2017.03.15. 08:16:07

Vidzemes ledus hallē Ogrē Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla ietvaros pirmajā mačā zaudējumu piedzīvojusi «Zemgale/LLU», kas ar rezultātu 2:4 piekāpās «Kurbadam». Abus vārtus viesu labā guva uzbrucējs Ēriks Ozollapa. Jau trešdien Ogrē otrā spēle, kurā iespēja izlīdzināt rezultātu sērijā.

«Zemgale/LLU» regulāro sezonu noslēdza trešajā vietā un ceturtdaļfinālā pārliecinoši trīs spēlēs pieveica «Prizmas» hokejistus, kamēr «Kurbads», pateicoties otrajai vietai, izslēgšanas turnīra pirmo kārtu izlaida un divas nedēļas varēja nopietni gatavoties tieši pusfināla sērijai. Regulārajā turnīrā piecās spēlēs jelgavnieki izcīnīja divas uzvaras. Favorīti šajā duelī bija ogrēnieši, bet arī Jelgavas komanda noteikti nevēlējās apstāties vien ar pusfināla sasniegšanu.

Mača sākumā itin liels pārsvars ripas kontrolē bija mājiniekiem, kuri daudz laika pavadīja mūsējo aizsardzības zonā un izveidoja vairākas nervozas epizodes pie Riharda Cimermaņa sargātajiem vārtiem. 11. minūtē neveiksmīgi aizsardzībā nospēlēja slovēnis Žiga Svete, un pret Cimermani izrāvās Toms Hartmanis, kurš prasmīgi ieturēja pauzi, noķēra vārtsargu pretkustībā un ieraidīja ripu vārtu stūrī (0:1). Ar uzbrukumu veidošanu jelgavniekiem klājās grūti, momentu bija maz, un visai loģiski viesi pēc 20 minūtēm atradās iedzinējos ar minimālu 0:1.

Otrā perioda sākumā pretiniekiem kliboja disciplīna, un jelgavnieki ieguva divus skaitliskos vairākumus, no kuriem vienu realizēja Ēriks Ozollapa. Pēc tam gan iniciatīvu pakāpeniski atguva ogrēnieši, un 33. minūtē pēc liela spiediena ripu tukšos vārtos meta Aleksandrs Galkins - 1:2. Jelgavas hokejistu iespējas uzbrukumā mājinieki ļoti prasmīgi ierobežoja, pie tam 20 sekundes pirms perioda beigām iespēju izmantoja Rihards Remiņš, kā rezultātā pēc 40 minūtēm nepatīkams 1:3.

Trešā perioda sākumā mūsējie ātri mēģināja atgūt vienus vārtus, taču pretinieki ar disciplinētu spēli tādas iespējas nedeva. Ilgāku laiku rezultāts palika nemainīgs, bet 54. minūtē pēc lieliskas saspēles Aleksandrs Macijevskis iemeta ceturto ripu viesu vārtos (1:4). 24 sekundes pirms mača beigām ogrēnieši rupji kļūdījās aizsardzībā, un Ozollapa iemeta otros vārtus spēlē (2:4). Izskaņā starp abu komandu hokejistiem izcēlās asumi, kas sola saspringtu sērijas turpinājumu.

Trešdien pulksten 19.30 Ogrē, Vidzemes ledus hallē komandas tiksies atkārtoti. Sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām. Trešais mačs 18. martā jau būs Jelgavā.

0.860435962677 55(0) - 0.16665697097778 2024.04.20. 08:48 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39865 ip: 172.69.58.51 usememcache: 1