Ritvaldis

"Zemgale/LLU" mērķtiecīgi tuvojas pusfinālam

Raksts publicēts: 2017.03.05. 20:08:48
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Vienas uzvaras attālumā no Latvijas hokeja Virslīgas pusfināla nonākusi «Zemgale/LLU», kas šovakar Jelgavas ledus hallē salādēja desmit ripas «Prizmas» vārtos, uzvarēja ar 10:2 un guva otro panākumu šajā sērijā. 8. martā vienības savā starpā tiksies Rīgā, kur arī mūsējie varēs likt punktu šai sērijai.

«Zemgale/LLU» vakar Jelgavā pret «Prizmu» aizvadīja visai nervozu un līdzīgu spēli, kurā rīdzinieki divas reizes spēja atspēlēties. Patīkami, ka Haralda Vasiļjeva vadībā komanda šādas spēles biežāk uzvar un nav tā vienība, kas grūtā brīdī salūzīs. Pacietīgi mūsējie sagaidīja savas iespējas, pierādīja meistarības pārākumu un pieveica viesus ar 5:2, tādā veidā gūstot pirmo no nepieciešamajām trim uzvarām. Arī otrā spēle risinājās «Zemgale/LLU» mājvietā.

Mača pirmajā trešdaļā nedaudz kliboja spēles disciplīna, kas neļāva iegūt lielāku iniciatīvu - rīdzinieki trīs reizes spēlēja vairākumā, taču stabilu sniegumu vārtos demonstrēja Reinis Petkus. 15. minūtē vienīgos vārtus šajā periodā iemeta uzbrucējs Ēriks Ozollapa - 1:0. Otrajā periodā principā spēles liktenis jau tika izšķirts - 25. minūtē 2:0 panāca Kristaps Millers, bet atlikušajā trešdaļas daļā vairākumā izcēlās gan Ozollapa, gan baltkrievs Ivans Ribčiks - 4:0.

Trešajā trešdaļā komandas jau vienkārši baudīja hokeju un par aizsardzību daudz nedomāja - Petkus vārtos ielidoja divas ripas, bet jelgavnieku sastāvā izcēlās Niklāvs Birovs, Olafs Aploks, Eduards Hugo Jansons, Romāns Nekļudovs un otros vārtus spēlē guva gan Millers, gan Ribčiks, tādējādi jelgavnieki svinēja graujošu uzvaru ar 10:2. Baltkrievs Ribčiks šajā spēlē sakrāja arī trīs rezultatīvas piespēles.

8. martā Volvo ledus hallē mača sākums paredzēts pulksten 19. Sērija ilgs līdz kādas komandas trīs izcīnītām uzvarām.

0.27707719802856 55(0) - 0.19048643112183 2024.04.24. 19:11 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39785 ip: 172.70.130.156 usememcache: 1