Jadviga

«Zemgalei/LLU» pirms izslēgšanas spēlēm- zaudējums

Raksts publicēts: 2017.03.02. 08:42:15
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Regulārās sezonas noslēgumā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Haralda Vasiļjeva trenētā «Zemgale/LLU», kas Jelgavas ledus hallē vakar desmit vārtu spēlē ar 4:6 zaudēja «Liepājai». Izslēgšanas turnīra pirmā kārta sāksies jau pēc dažām dienām, 4. martā, un jelgavnieki spēlēs pret «Prizmu».

Neapšaubāmi «Zemgale/LLU» aizvadījusi ļoti labu un pat visai stabilu regulāro sezonu, kurā līdz pat pēdējām kārtām bija cīņa par pirmajām divām vietām, kas ļautu izvairīties no dalības izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā. Pagājušajā nedēļā izcīnītā 6:2 uzvara pret «Mogo» reāli pat ļāva cerēt uz pirmo vietu, bet pēc minimālā zaudējuma viesos pret «Kurbadu» bija skaidrs, ka, visticamāk, jau augstāk par trešo vietu turnīra tabulā netiksim, tādējādi lielas nozīmes spēlei pret liepājniekiem nebija, jo zemāk par trešo vietu arī nokrist nevarējām.

Vasiļjevs šoreiz arī iespēju atpūsties deva vārtsargam Rihardam Cimermanim, kurš sezonas gaitā pierādīja, ka svarīgākajās spēlēs ir trenera pirmā izvēla. Diemžēl Reinis Petkus jau spēles ceturtajā minūtē tika pārspēts - 0:1. Perioda vidusdaļā vienādos sastāvos izcēlās gan Kristaps Millers, gan Artjoms Ogorodņikovs, un «Zemgale/LLU» jau bija vadībā ar 2:1. Pēdējās minūtēs jelgavniekiem arī izdevās izturēt mazākumu, pēc pirmās trešdaļas esot vadībā ar 2:1.

Mājinieki nebija gatavi pretinieku aktīvajai spēlei uzreiz otrā perioda sākumā, un desmitajā sekundē Valters Freijs atkal panāca līdzsvaru (2:2). Divi jelgavnieku noraidījumu sniedza liepājniekiem iespēju izvirzīties vadībā, un 27. minūtē Egils Kalns to arī izmantoja (2:3). Perioda otrajā daļā 71 sekunžu laikā izcēlās Niklāvs Birovs un Toms Tauriņš (4:3). 50 sekundes pirms trešdaļas beigām Imants Ļeščovs vairākumā guva astotos vārtus šajā spēlē (4:4).

Izšķirošās trešdaļas gaitā divus bezatbildes vārtus guva liepājnieki, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 4:6, kas gan neko turnīra tabulā nemaina. Ar 61 punktu 30 spēlēs «Zemgale/LLU» ierindojas trešajā vietā un ceturtdaļfinālā spēlēs pret sestajā vietā palikušo «Prizmu» (29 punkti). Izslēgšanas turnīrs sāksies 4. martā. Tāpat mači tiks aizvadīti arī 5. un 8. martā. Ja pēc trim cīņām sērijas uzvarētājs vēl nebūs noskaidrots, ceturtā spēle būs 9. martā, bet piektā – divas dienas vēlāk.

3.9159529209137 55(0) - 3.4692695140839 2024.04.18. 05:20 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39760 ip: 172.70.131.96 usememcache: 1