Fanija

FK „Jelgava” noslēdz treniņnometni ar zaudējumu

Raksts publicēts: 2017.02.20. 18:40:16
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Treniņnometni Lietuvas pilsētā Marijampolē noslēdzis futbola klubs «Jelgava», kas joprojām spēlējot bez vairākiem līderiem, ar rezultātu 1:2 piekāpās Lietuvas čempionāta vienībai Kauņas «Stumbras». Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva priekšējās līnijas futbolists Kevins Kaubers.

Lietuvas pilsētā Marijampolē Jelgavas komanda aizvadīja nedēļu garu treniņnometni un šovakar uzreiz pēc spēles dosies mājās. Sākotnē bija paredzēts, ka 20. februārī spēlēsim pret «Šilas», bet šo Lietuvas vienību no Ziemas kausa turnīra diskvalificēja negodīgas spēles dēļ, proti, ir lielas aizdomas, ka lietuvieši pēdējā spēlē pret «Metta/LU» ietekmējuši spēles rezultātā. Lietuvas futbola federācija gan jelgavniekiem ātri atrada pretinieci, un par to kļuva Kauņas vienība.

Mača sākumā jelgavnieki vairāk kontrolēja bumbu, un galvenie uzbrukumu veidotāji bija brazīlietis Rafaels Ledesma un Artis Lazdiņš. Pēc vienas labas kombinācijas no nesliktas pozīcijas ar galvu sita Kevins Kaubers, taču vāji un tāpēc pretinieku vārtu drošība nebija apdraudēta. Otro spēli pēc kārtas Aleksandru Kurtejans iespēju deva Jelgavas futbola audzēknim Ivo Minkevičam, kurš itin daudz spēlēja ar bumbu, bieži veicot uzbrukumu ievadošo pirmo piespēli.

24. minūtē Lietuvas komanda ļoti rupji kļūdījās, un savas ātruma īpašības nodemonstrēja Kevins Kaubers, kurš tālu no vārtiem apspēlēja pretinieku vārtsargu un beigās bumbu iesita tukšos vārtos. Pēc jelgavnieku gūtajiem vārtiem spēle uz īsu brīdi nomierinājās, kļuva lēnāka, bet 35. minūtē tomēr sekoja pretinieku atbilde un 1:1. Ik pa brīdim uzplaiksnīja asākas emocijas starp abu vienību futbolistiem. Puslaika beigu daļā pārsvars bija Kauņas vienībai, tomēr gūtu vārtu nebija.

Otrā puslaika sākumā jelgavnieki daudz centās izmantot tālās piespēles, kas ne līdz galam deva vēlamo rezultātu. Lietuvas komandā savukārt aktīvi bija piesaistītie leģionāri, kuri rezultātu veidot centās ar individuālām darbībām. 76. minūtē pretiniekiem padevās labs sitiens, un Kaspars Ikstens nespēja glābt savu komandu (1:2). Atlikušajā spēles laikā varēja just lielu vēlmi izlīdzināt spēles rezultātu, taču pietrūka labas saspēles, kā rezultātā zaudējums ar 1:2.

25. februārī Olaines mākslīgā seguma laukumā spēlēsim pret Lietuvas vienību no Jonavas pilsētas. Mača sākums pulksten 15.

1.2340400218964 55(0) - 1.0695624351501 2024.04.19. 23:25 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39674 ip: 172.69.58.168 usememcache: 1