FORUMS

FK "Jelgava" Marijampolē pārspēj lietuviešus

Raksts publicēts: 2017.02.17. 18:45:24
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Futbola klubs «Jelgava» Lietuvas pilsētā Marijampolē turpina treniņnometni pirms 2017. gada sezonas, un šodien spēlē pret Lietuvas 1. līgas komandu Alītas «Dainava» guva četrus vārtus, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 4:0. Divus vārtus jelgavnieku labā guva Oļegs Malašenoks, bet pa reizei precīzi bija Ivo Minkevičs un Kevins Kaubers.

Līdz šim starpsezonā mūsējie bija aizvadījuši sešas pārbaudes spēles - divas uzvaras, trīs zaudējumi un reizi spēlēts neizšķirti. Šobrīd komanda atrodas Lietuvas pilsētā Marijampolē, kur aizvada treniņus divas reizes dienā, kā arī piedalās kopīgos pasākumos, lai vienotu kolektīvu. Sāpīgākā tēma ir savainojumi, un diemžēl no ierindas izkrituši vairāki jelgavnieku pamatsastāva spēlētāji. Iespējams, kāds pat nevarēs aizvadīt pirmās sezonas spēles.

Piektdienā jelgavnieki spēlēja pret Lietuvas 1. līgas jeb pēc spēka otrā čempionāta komandu Alītas «Dainava» Šajā sezonā šo vienību pārstāvēs vārtsargs Mārcis Melecis, kurš pēdējos gadus pavadījis Jelgavā aiz Kaspara Ikstena muguras. Šodien «Jelgava» katrā puslaikā guva pa diviem vārtiem un svinēja neapšaubāmu panākumu ar rezultātu 4:0.

Komandas treneris Dmitrijs Kalašņikovs portālam arī šoreiz pastāstīja par cīņas gaitu: «Ivo Minkevičs vārtus iesita jau ar pirmo pieskārienu. Izgāja laukumā, nomainot Alanu Siņeļņikovu, kuram savainojums, un uzreiz iesita. Pēc tam Kevins Kaubers iesita skaistus vārtus. Artis Jaudzems pa malu apspēlēja pretinieku, piespēle gar vārtiem, un labs sitiens no aptuveni metriem 11. Otrajā puslaikā abus vārtus iesita Oļegs Malašenoks. Abi vārti pēc 70. minūtes. Nevar teikt, ka mums bija ļoti liels pārsvars. Pirmajā puslaikā bija līdzīgi, arī viņiem bija momenti. Viņiem ir diezgan laba komanda, ar spēlētājiem, kuriem ir pieredze augstākajā līgā, un viņi domā un cer atgriezties Virslīgā. Tā sanāca 4:0, bet nebija tik liels pārsvars. Katrā ziņā, likumsakarīga uzvara un normāla spēle.»

Pirmdien komandai bija paredzēta spēle pret citu Lietuvas komandu «Šilas», bet šajās dienās ap lietuviešiem krītot aizdomu ēna par negodīgu spēli, tāpēc skaidrības pašlaik neesot.

DELFI.lv ziņas
  Gripas intensitāte turpina samazināties
  Cīnīsies ar nepiederošiem zemo cenu tīkotājiem skolu ēdnīcās
  Latvietis Māris no Londonas: sākumā domājām, ka notikusi kāda autoavārija
  Čakša atbalsta sociālo iemaksu novirzīšanu veselības aprūpei
  Latvija atbalsta Starptautiskās koalīcijas cīņu pret 'Daesh', uzsver Rinkēvičs
  Nav ziņu par cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem uzbrukumā pie Londonas parlamenta
  Rīdziniekus aicina ziņot par traucējošiem apstādījumiem
NRA.lv ziņas
Meja: Mēs nepadosimies teroram
Vai Porziņģis revanšēsies Jūtai un NBA bloku līderim Gobēram?
Dzimis laimes krekliņā: Neticama izvairīšanās no avārijas
KULTŪRA: Uzmanības centrā Latgale
ASV sekretārs: "Islāma valsts" līdera likvidēšana ir "laika jautājums"
Skaistulis Bozo gaida "īstos" saimniekus

1.4840049743652 60(0) - 1.1310529708862 2017.03.23. 04:10 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39657 ip: 54.204.107.91 usememcache: 1