Jadviga

FK "Jelgavai" neizšķirts ar lietuviešiem

Raksts publicēts: 2017.02.15. 06:30:56
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Līdz SynotTip futbola Virslīgas sezonas sākumam atlikušas mazāk nekā četras nedēļas. Futbola klubs «Jelgava» Lietuvas pilsētā Marijampolē aizvada nedēļu ilgu treniņnometni, kuras ietvaros vakar spēlēts neizšķirti 1:1 ar vietējo «Sūduva» komandu. Marijampolē jelgavnieki 17. februārī spēlēs ar Alītas «Dainava».

«Jelgava» februāra vidū var teikt, ka sastāva komplektācija praktiski ir noslēgusies un, iespējams, ka īsi pirms sezonas uzzināsim tikai par pāris papildinājumiem. Pārbaudes spēlēs līdz šim nav bijuši tie izcilākie rezultāti, taču pēdējā spēle jau bija pozitīvs rādītājs - labi cīnījāmies aizsardzībā, bijām nepiekāpīgi, neļāvām gūt vārtus Igaunijas čempionei «Infonet» un izcīnījām uzvaru ar rezultātu 2:0. Lieta, kas uztrauc, noteikti ir daudzie mikrosavainojumi, arī komandas vadošajiem spēlētājiem, ar ko līdz sezonas sākumam vajadzētu tikt galā.

Marijampolē «Jelgava» vakar spēlēja pret vietējo «Sūduva». Pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0, bet '59. minūtē ātruma īpašības nodemonstrēja Mindaugs Grigarāvičs, sekoja piespēle gar vārtiem un vārtus guva Gļebs Kļuškins. Uzreiz nākamajā uzbrukumā sekoja pretinieku atbilde, kas arī bija pēdējie vārti spēlē - neizšķirts 1:1.

Par cīņas gaitu portālam pastāstīja jelgavnieku treneris Dmitrijs Kalašņikovs: «Uzskatu, ka spēle bija normāla. Ir saskatāmi gan plusi, gan mīnusi. Uzreiz viņiem īsā laikā bija četri pieci stūra sitieni. It kā nekas bīstams, bet vienalga jāatzīmē. Sākumā viņi bija aktīvāki, taču spējām izlīdzināt spēli, mums aktīvs bija Mindaugs Grigarāvičs. Vairāk spēlējām uz pretuzbrukumiem, un kopumā līdzīga cīņa. Otrajā puslaikā tādā veidā arī iesitām - Grigarāvičam iemeta bumbu brīvā zonā, viņš aizskrēja, iedeva piespēli, un Kļuškins spēja iesist. Nākamajā uzbrukumā viņi izlīdzināja. Bija centrējums, Kaspars atsita, un lietuvietis pirmais pie bumbas.»

Treneris pastāstīja, ka Marijampolē komanda trenējas divas reizes dienā. Trešdien būšot arī kopīgs komandas pasākums. Spēles dienā tie spēlētāji, kuri mačā nepiedalās, paliek uz treniņu. Kalašņikovs atklāja, ka ar komandu savainojuma dēļ pagaidām nav Mārcis Ošs, bet apslimis ir Edgars Jermolajevs. Uz 30 minūtēm laukumā pirmo reizi izgājis lietuvietis Ēvalds Razulis, bet Ritis Leļūga vēl turpina uzņemt formu, taču arī tuvojas spēlēšanas režīmam.

17. februārī turpat Lietuvas pilsētā Marijampolē Jelgavas futbolisti aizvadīs nākamo spēli, kad pulksten 13 uzsāks cīņu pret Alītas vienību «Dainava».

0.31736183166504 55(0) - 0.20342683792114 2024.04.18. 05:24 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39629 ip: 172.69.7.91 usememcache: 1