Bārbala

Latvijas telpu futbolistiem Jelgavā - 1.vieta (1)

Raksts publicēts: 2017.01.29. 19:40:13
Raksta autors: JelgavasVestnesis.lv

Zemgales Olimpiskais centrs (ZOC) veiksmīgs izrādījies Latvijas telpu futbola izlasei, kas šovakar 2018. gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra ietvaros ar 4:1 apspēlēja Armēnijas izlasi, tādējādi izcīnot uzvaru grupā un iekļūstot kvalifikācijas nākamajā kārtā. Divus vārtus pret armēņiem guva Artūrs Jerofejevs.

Latvija un Armēnija bija šīs grupas neapšaubāmas favorītes cīņā par pirmo vietu, bet līdz šim labāk spēlēja armēņi, kas bija uzvarējuši gan Igauniju, gan Vāciju, bet Latvijai divas patiesi smagas spēles, pie tam piektdienā piecās minūtēs izlaists 3:0 pārsvars pret Vācijas telpu futbolistiem (3:3). Tādējādi Latvijai pēdējā spēļu dienā pret Armēniju derēja tikai un vienīgi uzvara. Jāpiemin, ka līdz šim Latvija jau sešas reizes pēc kārtas bija iekļuvusi nākamajā kārtā, bet šogad nonāca grūtā situācijā.

Mača piektajā minūtē ceturtos vārtus šajā turnīrā iesita Artūrs Jerofejevs, kurš veiksmīgi pa zemi sita no visai tālas distances (1:0). Nevarētu gan teikt, ka arī kopējā spēlē Latvijai būtu bijis pārsvars, taču minimālu pārsvaru noturēt izdevās - 1:0. Ņemot vērā, ka derēja tikai un vienīgi uzvara, sasprindzinājums pirms otrā nogriežņa bija pamatīgs. Tāpat jāatzīmē, ka arī šajā spēlē patīkams bija skats tribīnēs, kur Latvijas līdzjutēji rūpējās par izcilu atmosfēru.

Otrajā puslaikā armēņi vairāk spēlēja ar bumbu, bet Latvija pretī lika disciplīnu un gaidīja savu iespēju. To gan sarūpēja paši pretinieki, kuri pieļāva muļķīgu kļūdu, kuras rezultātā Latvija tika pie teicamas standartsituācijas, un pēc Maksima Seņa piespēla atkal veiksmīgs sitiens Jerofejevam. Pusotru minūti pirms beigām Armēnija vienus vārtus atguva, taču pēdējā minūtē tukšos vārtos iesita Andrejs Aleksejevs un Germans Matjušenko, Latvijai uzvarot ar 4:1 un iekļūstot nākamajā kārtā.

Cīņu par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā turpinās tikai septiņu grupu uzvarētājas, kuras pievienosies 21 augstāk esošajai izlasei. Pēc tam 28 komandas atkal laika posmā no 3. līdz 12. aprīlim tiks sadalītas septiņās grupās un uzvarētājas pievienosies Eiropas čempionāta rīkotājai. Latvija dosies uz Rumāniju, kur tiksies ar mājiniekiem, somiem un Portugāli. Savukārt septiņas otro vietu īpašnieces un labākā trešā vieta piedalīsies izslēgšanas mačos, kas norisināsies septembrī un noskaidros vēl četras komandas, kuras piedalīsies finālturnīrā.

lasīt komentārus (1)

1.1787979602814 55(0) - 0.98758459091187 2024.04.25. 20:04 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=39475 ip: 172.69.58.77 usememcache: 1